Pan Tadeusz Iger
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 06.03.2010 r. zmarł nasz Kolega Lek. Stom. Tadeusz IGER człowiek zacny, o wielkim sercu. Żegnamy Cię Tadziu Koleżanki i Koledzy z pracy
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 marca 2010 r. zmarł nasz przyjaciel, lekarz stomatolog Tadeusz IGER Pogrążeni w smutku Halina, Lusia, Krzysztof, Aldek Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 10 marca o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym w Opolu. Msza w intencji Zmarłego odbędzie się 10 marca o godz. 7.30 w kościele Bł. Czesława.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
pamiętamy
15 l
pamiętamy
15 l
Tadziu pamiętamy
15 l
Tadziu pamiętamy
15 l
przyjaciele
15 l
Tadeusz pamiętamy
15 l
Tadeusz pamiętamy
15 l
Śpij w pokoju
15 l
pacjent
15 l
TADZIU PAMIęTAMY
15 l
Irena
15 l
halina
15 l
halina
15 l
Tadziu czaśćTwojej pamięci
15 l
pamiętamy
15 l
Za 3dni Swieto Zmarłych
15 l
H
15 l
Tadziu .pamietamy
15 l
śp
15 l
Tadziu .pamietamy
15 l
pamietam
15 l
pami
15 l
śp
15 l
pamietam
15 l