Leszek Wawrzyniak
This was published in the following publications on 04.07.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 04.07.2009:
Głos Wielkopolski
,,Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą’’ Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 lipca 2009 r. odszedł od nas na zawsze kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek ś+p Leszek Wawrzyniak Pożegnamy Go we wtorek, dnia 7 lipca 2009 r. o godz. 13.30 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu przy ulicy Gieburowskiego 6. Pogrążona w głębokim smutku i żalu Żona z rodziną Prosimy o nieskładanie kondolencji
,,Jak promyk słońca zgasłeś, zniknąłeś jak sen złoty. Pozostawiłeś w sercu moim ogrom żalu i tęsknoty’’ Z głębokim nieutulonym smutkiem zawiadamiam, że dnia 2 lipca 2009 r. odszedł od nas wszystkich najukochańszy Syn ś+p Leszek Wawrzyniak Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie we wtorek 7 lipca 2009 r. o godz. 13.30 w kościele pw. Opatrzności Bożej, po czym pogrzeb na miejscowym cmentarzu. W głębokim smutku pogrążona Mama
Z wielkim żalem żegnamy naszego Kolegę i Przyjaciela dr. Leszka Wawrzyniaka Najbliższym i Rodzinie wyrazy szczerego współczucia składają lekarze i pracownicy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala im. F. Raszei w Poznaniu
,,Można odejść na zawsze - a być stale blisko, niezmiennie kochanym" Z ogromnym bólem żegnamy naszego najukochańszego jedynego Brata, wspaniałego Człowieka o wielkim sercu i pogodzie ducha Ś+p Leszka Wawrzyniaka Kochany Braciszku pozostaniesz zawsze w naszych sercach i pamięci. Siostry Hania i Małgosia z Rodzinami Kanada
Z wielkim żalem żegnamy naszego Przyjaciela, wspaniałego Lekarza dr. Leszka Wawrzyniaka Ewa, Włodek z Agnieszką i Dorotą Łączymy się w bólu z Najbliższymi
End of content
No more pages to load
Hania Zaremba
2yrs
Agnieszka, Mateusz i Jakub
14yrs
położna
15yrs
Michał Wawrzyniak
15yrs
dzięki Niemu żyje mój syn
15yrs
magda kramarczyk
16yrs