Składamy s
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2003
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2003
Express Bydgoski
Składamy serdeczne , płynące z serca podziękowania za tak liczny udział we mszy św. i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku naszego ukochanego Śp. JANUSZA SZUBERTA
Dziękujemy o. Markowi Smykowi, o. Zbigniewowi Warcholikowi, o. Janowi Rządowi z Parafii Ducha św., a także ks. Kanonikowi Kazimierzowi Drapale z Parafii N.M.P. z Góry Karmel oraz koleżankom i kolegom z ING NATIONALE - NEDERLANDEN w Bydgoszczy; dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 38; uczniom klasy Vc Szkoły Podstawowej nr 38 i ich rodzicom; kadrze trenerskiej i zawodnikom klubu MKS NOVUM; młodzieży z kl. IIg VIII LO wraz z wychowawcą; studentom V roku Politologii AB; Koleżankom i kolegom z firmy "Domat"; rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym.
Jak dobrze, że w tych trudnych chwilach byliście z nami "BÓG ZAPŁAĆ"
Hanna Szubert z synami oraz rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia