Władysław Andrzejewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2012
Głos Wielkopolski

<p><em>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”</em></p>
<p>Z sercami pełnymi smutku zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2012 r.<br />po ciężkiej chorobie w wieku 64 lat odszedł od nas ukochany<br />Syn, Mąż, Tata, Teść, Dziadek</p>
<h4>ś + p<br />Władysław Andrzejewski</h4>
<p>Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2012 r. o godzinie 13.30<br />w kościele pw. Opatrzności Bożej przy ul. Gieburowskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy kościele.</p>
<p>Pogrążeni w smutku<br />Matka, Żona, Córka i Syn z rodzinami</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”

Z sercami pełnymi smutku zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2012 r.
po ciężkiej chorobie w wieku 64 lat odszedł od nas ukochany
Syn, Mąż, Tata, Teść, Dziadek

ś + p
Władysław Andrzejewski

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2012 r. o godzinie 13.30
w kościele pw. Opatrzności Bożej przy ul. Gieburowskiego.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy kościele.

Pogrążeni w smutku
Matka, Żona, Córka i Syn z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p><strong>Były kochanie Twoje urodziny, nasza gdybyś był ze mną 44 rocznica ślubu, za parę dni Twoje imieniny bez Ciebie, jest smutno, trudno pogodzić się z tym że nie ma Ciebie wśród nas-kochać Cię będę zawsze.</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p>Już minęło 14 miesięcy jak Ciebie nie ma z nami, wcale nie jest nam łatwiej żyć mimo upływu czasu - czas wcale nie goi ran, a tęsknota za Tobą jest ogromna już nigdy tak nie będzie jak byłeś TY, zawsze Cię będę kochać.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

<p>13 miesięcy bez Ciebie</p> <p>Czas zatrzymał się w miejscu 31 marca 2012 r jest smutek, żal, tęsknota za Tobą. Nikt i nic nie jest wstanie ukoić ból i łzy za Tobą. Jesteś w myślach i w sercu moim na zawsze-kochanemu mężowi żona Anna</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Andrzejewski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

<p>Tato</p> <p>Już ponad rok nie ma Cię przy nas...zawsze pomagałeś mi uporać się z trudami życia codziennego,nawet nie wiesz jak bardzo mi Ciebie brakuje.. Kocham Cię bardzo i zawsze będę Cię kochał razem z dziećmi moimi. Adam</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Andrzejewski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochanemu dziadkowi</p> <p>Kochany dziadku byłeś dla mnie i Oliwki najukochańszym dziadkiem, kochałeś nas zawsze a my Ciebie, będziemy o Tobie stale pamiętać - Wikusia i Oliwka z tatą</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Andrzejewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p>Dzisiaj mija rok jak odszedłeś, pozostawiłeś smutek, żal, nie zrealizowane plany i marzenia, jest mi bardzo smutno obchodzić święta bez Ciebie. Zawsze pozostaniesz w moim sercu i pamięci</p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia