Alfred Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2013
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 stycznia 2013 roku odszedł od nas kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek

Ś+P
Alfred Nowicki
lat 76

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 1.02.2013 roku o godzinie 9.30 w kościele pw. Świętej Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 11.00 na cmentarzu Górczyńskim.

W smutku pozostaje
Córka Renata z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

1.11.2014- W pamieci na zawsze


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.10-​kocha​my,​tesknimy ,pamiet


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.09- Renia,​Malwi​na,​Kubus.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.08-W sercach na zawsze


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sto lat nasz Alfredzie.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.07.2014- Półtora roku.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochany tatusiu i dziadku. 1,5 roku od śmierci.</p> <p>Dziś 25.07.2014 r. mija Półtora roku od kiedy nie ma cię już z nami nasz Kochany Alfredzie. Chcemy Ci przekazać te piękne słowa które są ciągle z nami. </p> <p><span>…Świat wciąż istnieje, choć Ciebie nie ma,</span><br /><span>Chociaż odeszłeś nadal jest ziemia</span><br /><span>I pory roku wciąż się zmieniają,</span><br /><span>Dni oraz noce wciąż uciekają,</span><br /><span>Bo one wiedzą, że wciąż jesteś z nami</span><br /><span>Choć nie dotkniemy Cię swymi rękami,</span><br /><span>I choć nie słychać już Twojego śmiechu…</span><br /><span>Ty jesteś z nami!...</span></p> <p><span> Kochany Alfredzie módl się tam w niebie za nami. </span></p> <p><span> Kochamy cię i tęsknimy.</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.06-Spij slodko Alfrus.R,M,K


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.05-​kocha​my cie Alfrusiu.R,M


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.04-Zawsze w naszych sercach


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Twoja Córka Renata i wnuczka Malwina</p> <p><span> "Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki"</span></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.03- 14 mies.Kochamy R,M,K


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.02-13 mies.​Tesknimy Alfru.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.02-13 mies.​Tesknimy Alfru


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

1.02.2014- Córka z rodziną


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1.02.2014 r.- Rok od pogrzebu.</p> <p><strong>„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność”.<br /></strong></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.01.2014-​Twoja wnusia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.01.2014-​CÓRKA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.01.2014- Pierwsza rocznica


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>25.01.2014 r. Pierwsza rocznica</p> <p>Kochany Alfredzie wiedz ze ten rok byl dla nas bardzo ciezki. Gdy zamknely sie twoje oczy i zagaslo serduszko nasze zycie zmienilo sie. Juz nic nie jest takie same. Odszedles tak nagle,​niespodziewan​ie po cichutku. Pozostawiajac w oczach lzy,a w sercu bol. Dzis w twoja pierwsza rocznice smierci skladamy wieniec i zapalamy swieczke zebys wiedzial ze zawsze jestesmy z Toba tak jak w dniu twojej smierci stojac przy szpitalnym lozku. Kochamy cie bardzo i zawsze bedziemy. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie, a swiatlos wiekuistna niechaj mu swieci Amen.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziadzius wszystkiego naj.KC


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

25.12- 11 mies.Kochamy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alfru jestes w naszych sercach


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

14.12- Wszystkiego naj Alfruś


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia