Włodzimierz Waligóra
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2010
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem zawiadamiam, że dnia 12.3.2010 r. zmarł
ś+p
Włodzimierz Waligóra
Nie potrafiliśmy być małżeństwem, ale potrafiliśmy być przyjaciółmi.
Żegnaj Włodku
Elżbieta
Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci
ś + p
Włodzimierza Waligóry
Wybitnego taternika i alpinisty, uczestnika wielu wypraw wspinaczkowych w różne góry
świata, współautora niezwykle trudnych nowych dróg w górach Iranu i Peru,
Prezesa i wieloletniego członka zarządu naszego Klubu.
Msza św. odbędzie się w piątek, 19 marca br. o godzinie 11.00 w kościele
pw. NMP przy ul. Ścinawskiej, a pogrzeb o godzinie 13.00 na cmentarzu junikowskim.
Przyjaciele
z Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wojciech Bochiński
16 l
Sąsiadka
16 l
Maja
16 l
Jacek i Dorota Kuśnierscy
16 l
Piotr Szczechowiak
16 l
Mariusz Mucha
16 l
Mirosław Baliński
16 l