Wincenty Domisz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2013
Gazeta Pomorska
W rocznicę śmierci magistra Wincentego Domisza byłego Prezydenta Inowrocławia i Bydgoszczy, budowniczego nowoczesnego Inowrocławia, któremu tymczasowi władcy miasta odmówili uznania Jemu nie dorastając należy się wspomnienie. Nasze miasto wśród błyskotek umiera, zabudowane zieleńce, stadion dla emerytów, ginące miejsca pracy i wszechobecny nepotyzm dopełniają reszty. Rodzinie Zmarłego składam wyrazy serdecznego wspomnienia Janusz Foremski Prezes Zarządu Kujawskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego „Nasz Region” w Inowrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
G,M
13 l
mieszkanka Inowrocławia
13 l
To prawda Szyszkowska
13 l
Józef Kimber z Szubina
13 l