Maria Wieliczko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2011
Dziennik Bałtycki
Ze smutkiem żegnamy emerytowaną Pracownicę
Panią Marię Wieliczko
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i pracownicy NZOZ Przychodni Lekarskiej "Witomino"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia