Stanisław Krysztofik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.08.2012
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem żegnamy<br />Ś+P<br />Stanisława Krysztofika<br />członka Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”, przewodniczącego Rady Podregionu Kutno NSZZ „Solidarność”<br />Wyrazy współczucia<br />Rodzinie<br />składa<br />Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”</p>

Z głębokim żalem żegnamy
Ś+P
Stanisława Krysztofika
członka Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”, przewodniczącego Rady Podregionu Kutno NSZZ „Solidarność”
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składa
Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
w Dniu Taty


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - tęsknię


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córki


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

panietamy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córki dla Tatusia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina w dniu imienin


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twoja pierworodna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twoja córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

PIOTR


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twoja córa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Ciesielska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamiętajmy</p> <p style="text-align:justify">Nigdy nie zapominajcie o moim tacie, który dążył by SOLIDARNOŚĆ żyła zawsze, była prawdziwa i dla dobra Wszystkich ludzi, a nie pojedynczych Jednostek, bo wszyscy zasługują na poszanowanie i równe prawa.</p> <p style="text-align:center"><em>’’Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia’’</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dziękujemy</p> <p><span>„</span><span><span>Niech pozostanie w naszej pamięci w ciąż żywy”</span></span></p> <p style=""><span><span><span><em>"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, </em></span></span></span></p> <p style=""><span><span><span><em>bo zostawili ślady w naszych sercach"</em></span></span></span></p> <p style=""><span><span><span><em>--------------------​​-------------------​-​------------------​--​-----------------​---</em></span></span></span></p> <p style=""><span><span><span> Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielą z nami smutek i żal, okazują wiele serca i życzliwości, duchowego wsparcia oraz uczestniczyli we Mszy Św. i ceremonii pogrzebowej Ś.P. STANISŁAWA KRYSZTOFIKA, ukochanego Męża, Taty, Dziadziusia, za Waszą modlitwę, za okazaną pomoc, współczucie i bycie z nami z serca płynące Bóg zapłać. </span></span></span></p> <p style=""><span><span><span> Dziękujemy całej Rodzinie, wszystkim Przyjaciołom, Sąsiadom Koleżankom i Kolegom. </span></span></span></p> <p style=""><span><span><span>Dziękujemy za przybycie delegacjom z Urzędu Miasta Kutno, delegacjom NSZZ „Solidarność”, delegacjom z Zakładów Pracy, pozostałym wszystkim Delegacjom, Posłowi na Sejm RP, wystawionym Pocztom Sztandarowym, obecnym księżom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu po stracie tak ważnej dla nas osoby. Wasza obecność, modlitwa, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty są wyrazami pamięci i serdeczności jaką darzyliście Stasia. </span></span></span></p> <p style=""><span><span><span>Pogrążeni w bezgranicznym smutku: </span></span></span></p> <p style=""><span><span><span>żona Grażyna z dziećmi i wnukami </span></span></span></p>


13 l

<p>Żyłeś dla Ludzi, Umarłeś dla Boga kochany tatusiu</p> <p>Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.</p> <p>13 sierpnia godzina 16:10 Bóg wezwał jednak Ciebie do siebie, wracaj do domu Ojca, już niczym się nie przejmuj, niech Twa głowa odpoczywa, schorowane ciało zostanie uzdrowione, Twe mądre oczy niech patrzą teraz na nas z Góry, Twój piękny uśmiech niech zostanie na zawsze w naszych sercach</p> <p>Serce dobre miałeś,od życia dużo nie chciałeś,choć za niego tyle się wycierpiałeś.Zawsze z czułością o nas dbałeśi zawsze mocno nas kochałeś.</p> <p>"W księdze życia Anioł zapisał datę Twoich narodzin....</p> <p>Zamykając ją, wyszeptał: "Zbyt piękny dla Ziemi..."</p> <p>do zobaczenia tatusiu w Niebie</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Stanisława


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia