lek. Mariusz Kasiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2012
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2012
Głos Szczeciński
Z głębokim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 31.05.2012r. odeszła od nas na zawsze Osoba wielkiego serca lek. Mariusz Kasiński wieloletni pracownik gryfickiego szpitala niezwykle przyjacielski, ciepły i wrażliwy. W zmarłym tracimy wielkiego lekarza, którego całe życie było związane ze służbą choremu człowiekowi. Odeszła od nas osoba ceniona i szanowana, na którą zawsze mogliśmy liczyć. Takim na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu rodzinie składają Dyrekcja i pracownicy SPZZOZ w Gryficach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia