Adam Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Tygodnik Wągrowiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Tygodnik Wągrowiecki
Składam serdeczne podziękowania za okazane współczucie oraz kolndolencje w związku ze śmiercią mego męża
śp. Adama Pawlaka
Dziękuje za udział Państwa w nabożeństwie oraz pogrzebie Męża.
Bardzo wdzięczna jestem za intencje mszalne oraz wieńce i kwiaty.
W tych bardzo trudnych chwilach byliście Państwo dla mnie oraz mojej Rodziny wsparciem i pocieszeniem.
Bóg Zapłać
Żona oraz Synowie z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
pawlak adam
11 l