Lidia Jakubowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2013
Głos Wielkopolski

Dnia 11 stycznia 2013 r. opuściła nas
nasza najukochańsza Bratowa, Szwagierka i Ciocia

Ś+P
Lidia Jakubowska
z domu Paul

Całe swoje życie, aż do ostatnich godzin, poświęciła dla rodziny,
dla wszystkich, którzy potrzebowali Jej wsparcia i serca.
Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, pełna wdzięku i uroku osobistego.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w piątek, 18 stycznia 2013 r.,
o godz. 11.30 w kościele pw. św. Rodziny na os. Kopernika.
Pogrzeb na cmentarzu junikowskim o godz. 13.10.

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci i sercach.

Genowefa i Andrzej
Okoniewscy z dziećmi

Plaża

„Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś.
Zawsze z czułością o nas dbałaś
I zawsze też mocno nas kochałaś”

Pełni bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11 stycznia 2013 roku odeszła od nas pojednana z Bogiem, kończąc swe pracowite i pełne poświęcenia dla najbliższych życie, nasza ukochana Żona, Mama, Siostra, Babcia, Prababcia, Teściowa, Bratowa, Szwagierka, Ciocia
Ś+p
Lidia Jakubowska
z domu Paul
lat 77

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek 18 stycznia 2013 roku o godz. 11.30 w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Poznaniu na osiedlu M. Kopernika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążeni
Mąż i Dzieci z Rodzinami
Poznań, ul. Newtona

"Ci, co odchodzą wciąż z nami są
i żyją obok nas"
Z głębokim smutkiem żegnamy zmarłą w dniu 11 stycznia 2013 roku
ś+p
Lidię Jakubowską
z domu Paul
Byłaś ostoją naszej rodziny
ukochaną Siostrą, Szwagierką, Bratową i Ciocią
Pogrążeni w żalu
Siostra i Bracia z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lidka czesto mysle o Tobie....

Gosia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
4 lata - pamietam ten dzien jakby to bylo wczoraj,​nasze ostatnie spotkanie, smutno, brakuje twojej fizycznej obecnosci ale zawsze pozostaniesz w naszych sercach, myslach i rozmowach .GAML


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
4 lata...a jak bardzo brakuje Twojej obecnosci, rozmow a jednak wydaje sie ze jestes, ze wyszlas tylko na chwile, moze do Piotra i Pawla...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj Lidka .Gosia,​koleżanka z pracy,byłaś mi zawsze bliska...​smutno mi.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Genia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Genia z Andzejem I dziecmi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marysia i Lukasz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja Mintus


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuk Marcin z Monika i Lilianą


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

K.J. Walkowiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.K.​Furmankiewic​zowie


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia