Krysia Ofianewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2011
Głos Koszaliński

W dniu 1 stycznia 2011 roku odeszła od nas Nasza Ukochana Mamusia i Babcia KRYSIA OFIANEWSKA o czym z wielkim smutkiem zawiadamiamy córki Ninka, Beatka, Iwonka, zięciowie Zbyszek,Mike, Arek, wnuki Kamil, Kaja, Thomas-Marlon, Jeremi i Antoś. Pożegnanie rozpocznie się 7.01.2011 roku o godzinie 11.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Zgodnie z wolą Krysi, zamiast kwiatów prosimy o datki na Hospicjum im. Św. M. Kolbe w Koszalinie. Kwesta odbędzie się przy Kaplicy lub prosimy o wpłaty na konto bankowe Hospicjum: PKO BP SA Oddział 2 w Koszalinie 78 1020 2791 0000 7302 0098 8294 (pamięci Krysi Ofianewskiej). O godzinie 11.00 sprzed bloku przy ul.Rzemieślniczej 8 wyjedzie autokar na cmentarz.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ninka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamuś dlaczego


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ninka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwonka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MIETEK GIEDO


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamięci twojej córki Mirusi


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamusiu</p> <p>To, co widzę patrząc w przeszłość, to najpiękniejsze chwile, które ukazują piękno, ukazują czas spędzony z Tobą ... tęsknimy za Tobą Mamo.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ninka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamuś dlaczego


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

joasia p


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>Siedzi rozpacz w każdym kącie, tka ją smutek, żal ją przędzie. Siedzi,wstaje, to znów chodzi, wyjść gotowa... i wychodzi! Czarna rozpacz, łezspragniona już mnie ściska w swych ramionach...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>Jest na świecie taki rodzaj smutku,</p> <p>którego nie można wyrazić łzami,</p> <p>nie można go nikomu wytłumaczyć.</p> <p>Osiada ciasno na dnie serca jak śnieg<br />podczas bezwietrznej nocy.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>Nasza Mama cicha, skromna i wesoła. Miała swoje zdanie. Nie wtrącała się w spory, plotki. Kierowała się własnym rozumem. Kochała swoje dziatki i świat. Chciała tylko żyć.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>I przyszła wiosna ...po czystym niebie</p> <p>szybują złociste promyki słońca...</p> <p>z świergotem życie budzi się</p> <p>bez Ciebie Mamo,</p> <p>miłość odradza się w miłość bez końca...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>Przyszedł Pan.<br />Powoli, spokojnie dmuchnął...<br />"Chodź do mnie i gaśnij Płomyczku"- powiedział.<br />Poszłaś, zgasłaś...<br />A na niebie błysnęła nowa gwiazda...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p>Nie ma minuty byśmy tęsknić przestali.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beatka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elzbieta


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

gosia wicher


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <h4><span> A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika</span></h4>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

joasia p


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ninka</p> <p><strong>I zgasło słońce kiedy jeszcze był dzień </strong></p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwonka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Imieniny</p> <p>Dzisiaj Twoje imieniny Mamus :)</p>


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia