Mariola Kędziora
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Gazeta Pomorska
Koleżance Marioli Kędziorze wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Taty składa Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Pracownicy Administracji i Obsługi Gimnazjum nr 1 im. św. Wojciecha w Inowrocławiu
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje.
Z wielkim żalem i poczuciem straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki
śp.
Marioli Kędziory
długoletniego Członka Zarządu Oddziału i Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Inowrocławiu
Wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci
Mamy i Teściowej
Maciejowi i Joannie Kędziorom oraz Rodzinie
składają
Prezes, Zarząd, Członkowie Oddziału i Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Inowrocławiu
,,Zgasłaś nam jak świecy płomyk... bez słowa skargi, bezbronna. I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie". Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 listopada 2016 roku zmarła nasza Koleżanka śp. Mariola Kędziora długoletnia nauczycielka i wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu Wyrazy współczucia dla Syna i Synowej składają Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu
,,Nie płaczcie nad moją nieobecnością,
czujcie się blisko mnie i mówcie do mnie jeszcze.
Będę was kochała z nieba tak, jak kochałam na ziemi".
Wszystkim, którzy w tak bolesnym dla nas czasie dzielili
z nami smutek i żal,
okazali wiele współczucia i wsparcia oraz uczestniczyli
we mszy św. i pogrzebie,
odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku
naszą Mamę
śp. Mariolę Kędziorę
serdeczne podziękowania składają
Syn Maciej z Żoną Joanną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l