Jerzy Wojcieszka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2009
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Jerzego Wojcieszka. Odszedł od nas długoletni, ceniony działacz organów samorządowych Spółdzielni, członek Rady Osiedla. Rodzinie Zmarłego wyrazy serdecznego współczucia składają Rada Osiedla Nr 1, Administracja Osiedla Nr 1 i Zarząd Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
M.M. Karwat
16 l
M.M. Karwat
16 l
KK
16 l
Stanisław Kryszak
16 l