Jolanta Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2013
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 26 lutego 2013 r. zmarła
śp.
mgr JOLANTA WÓJCIK
emerytowany wieloletni pracownik Biblioteki Akademii Muzycznej w Krakowie.
Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, oddana swojej pracy na rzecz Uczelni.
Za niezwykłe zaangażowanie nagrodzona w 2008 r.
Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
Odszedł od nas Człowiek niezwykłego serca i wielkiej kultury.
Pozostanie na zawsze w naszej życzliwej pamięci.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona w sobotę, 2 marca 2013 r., o godz. 12.30
w kaplicy na cmentarzu Komunalnym w Wieliczce przy ul. Piłsudskiego,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Mężowi i Najbliższej Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Rektor, Senat i Społeczność Akademii Muzycznej w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia