Paweł Palicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2011
Gazeta Wrocławska
Pogrążeni w głębokim smutku żegnamy zmarłego tragicznie w dniu 30 grudnia 2010 r. pracownika KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Rudna”
Pawła Palickiego
W tych trudnych chwilach, przygnębieni bólem i żalem, jednoczymy się w cierpieniu i składamy wyrazy szczerego współczucie Rodzinie i Bliskim.
Zarząd i Pracownicy KGHM Polska Miedź S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Zawsze w pamieci Zibi
13 l
Ewelina
13 l
Anna Wencka 16.12.2012
13 l
Ola
13 l
Monika Palicak-Rafałowicz
13 l
siostrzenica
13 l
13 l
brat Zbyszek
13 l
Oliwia Palicka
13 l
Pamietamy bracie
13 l
Pamietamy - Kasia
13 l
Daniel Palicki
13 l
Za Ciebie Tato
14 l
dla brata
14 l
Oliwia Palicka dla wujka
14 l
Katarzyna Palicka
14 l
brat Zbyszek
14 l
Monika Palicka
14 l
14 l
Zawsze w pamięci - Kasia
14 l
dla brata
14 l
dla wujka od Oliwi Palickiej
14 l
Szczęść Boże w drugim świecie
14 l
dla brata
14 l