Franciszka Lecha Kwaśniewskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2012
Głos Koszaliński
Z żalem żegnamy Franciszka Lecha Kwaśniewskiego Burmistrza Białego Boru Żonie i Rodzinie Wyrazy szczerego współczucia składają Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie - Douglas i pracownicy Urzędu Miasta
Z ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci Franciszka Lecha Kwaśniewskiego wieloletniego Burmistrza Miasta i Gminy Biały Bór Środowisko samorządowe straciło osobę, która w wyjątkowy sposób, z dużą determinacją i oddaniem zabiegała o realizację wielu przedsięwzięć inwestycyjnych w Gminie Biały Bór. Był osobą, która doskonale rozumiała ludzi potrzebujących i bezrobotnych, zawsze starał się ich wspierać i o nich pamiętać. Wyrazy szczerego współczucia dla Żony Darii oraz dzieci i najbliższych Leszku spoczywaj w spokoju Krzysztof Lis Dorota Chrzanowska Starosta Szczecinecki Przewodnicząca Rady Powiatu
„Jest taka chwila, o której myślimy, która na pewno nadejdzie, ale zawsze nie w porę, zawsze za wcześnie.” Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Franciszka Lecha Kwaśniewskiego Burmistrza Białego Boru. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic wraz z Pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Zdzisław Czarnecki Przewodniczący Rady Miejskiej w Boblicach wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Bobolicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia