Antonina Winnik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2012
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2012
Nowa Trybuna Opolska
Rodzinie, wszystkim przyjaciołom i znajomym, którzy wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Tadeusza Winnika podczas ceremonii pogrzebowej w dniu 17 lutego br., pragniemy złożyć serdeczne podziękowania. Szczególne wyrazy wdzięczności pragniemy przekazać wszystkim tym, którzy w ostatnich miesiącach nas wspierali, którzy służyli pomocą, radą, pocieszeniem i dobrym słowem. Nad wyraz serdecznie będziemy wspominać opiekę i pomoc, jaką zaoferowali nam pracownicy Hospicjum Domowego NZOZ „REHABILITACJA” w Brzegu, a zwłaszcza pan doktor Piotr Pawlak i pani Alicja Drzewiecka. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy. Żona - Antonina Winnik z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia