Danuta Rzeszótko-Adamiczka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem żegnamy naszą Koleżankę
lek. med. Danutę Rzeszótko-Adamiczkę
Wyrazy współczucia pogrążonej w żalu
Rodzinie
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy z „VITA” Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pacjentka
11 l
Pacjentka
13 l