Olga Serwatka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2012
Dziennik Polski
„Nie umarł ten, kto po sobie dobrą pamięć zostawił"
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 lipca 2012 roku,
opatrzona św. Sakramentami, odeszła do Pana w wieku 92 lat
drohobyczanka
ŚP.
Olga Serwatka
nasza ukochana Siostra, Ciocia i Przyjaciółka,
Osoba wielkiego serca i życzliwości,
długoletni pracownik BIPROMETU i BIPROWUMETU
Msza św. żałobna przy prochach Zmarłej odprawiona zostanie
w piątek 13 lipca 2012 roku o godzinie 10.20
w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w głębokim smutku
Brat z Rodziną oraz grono Przyjaciół
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia