Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2012
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2012
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy dr. n. med. Tadeusza BIELECKIEGO wybitnego neurologa, wieloletniego Ordynatora Oddziału Neurologii w Jarosławiu. Rodzinie pogrążonej w bólu składamy wyrazy współczucia. Członkowie Oddziału Rzeszowskiego Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia