Marian Piskorski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2012
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 maja 2012 roku zmarł nasz Ukochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek oraz Brat śp. Marian Piskorski Msza Św. zostanie odprawiona w dniu 16 maja 2012 roku o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Świeszynie. Ceremonia pogrzebowa po Mszy Św. na cmentarzu w Świeszynie. Pogrążona w smutku rodzina.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 maja 2012 roku zmarł nasz Ukochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek oraz Brat śp. Marian Piskorski Msza Św. zostanie odprawiona w dniu 16 maja 2012 roku o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Świeszynie. Ceremonia pogrzebowa po Mszy Św. na cmentarzu w Świeszynie. Pogrążona w smutku rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>(</p> <p><span><span>"<em><strong>Otrzyjcie już łzy</strong></em><br /><em><strong>Przyprawione smutkiem</strong></em><br /><em><strong>Przepełnione tęsknotą</strong></em><br /><em><strong>Bo noc pełna cierpienia</strong></em><br /><em><strong>I goryczy</strong></em><br /><em><strong>Zapadła za horyzontem</strong></em><br /><em><strong>Dla Niego wstał poranek</strong></em><br /><em><strong>Pełen błękitu</strong></em><br /><em><strong>I uśmiechu słońca</strong></em><br /><em><strong>Tam nie ma nocy</strong></em><br /><em><strong>Tam kwitną soczyste łąki</strong></em><br /><em><strong>Jak orzeł prostuje skrzydła</strong></em><br /><em><strong>Bo jest już zwiewny i wolny</strong></em><br /><em><strong>Spogląda na ziemię</strong></em><br /><em><strong>Przestrzenią się raczy </strong></em><br /><em><strong>I…</strong></em><br /><em><strong>Wszystko już wie</strong></em><br /><em><strong>Bo wszystko zobaczy</strong></em></span></span><em><strong>ł</strong></em>"</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tam</p> <p>"Nigdy więcej nie spotkamy się,<br />to był już ostatni raz<br />lecz na zawsze obiecuję Ci<br />pozostanie w moim sercu ślad<br />I to co dobre i złe, wszystkie chwile, myśli, słowa<br />zachowam w sercu gdzieś na dnie<br />by odnaleźć w nich sens<br />wierzę, że czas znów uleczy mój smutek i żal<br />niech każdy z was wspomni tych, co odeszli już tam<br />Nigdy więcej nie spotkamy się,<br />świecy płomień już zgasł<br />czyjaś droga kończy się, czyjaś początek ma<br />odtąd jedno dobrze już wiem, kochać trzeba od dziś<br />jutro późno może być, bo życie to krótki film<br />Wciąż po twarzy spływa czas<br />krok po kroku zmienia nas<br />dusza jednak wieczną jest<br />jej nie zniszczy nawet śmierć<br />A to, że jestem tu sama i pozostały mi tylko wspomnienia<br />znaczenia nie ma, bo ja wierzę dziś w dusz zjednoczenie<br />ufam, że czas znów uleczy mój smutek i żal<br />niech każdy z was wspomni tych, co odeszli tam "</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>*</p> <p>Dwa miesiące, Tato - a jakby wczoraj...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>NOC...</p> <p><em>NOC....<br />pełno gwiazd,a Ciebie już nie ma...<br />nie ma już nas,zaznałeś smaku nieba...<br />Nie ma Cię przy mnie,<br />zamknąłeś powieki<br />czy kiedyś Cię spotkam?<br />Odszedłeś na wieki...<br />Twe ciało zmęczone<br />wciąż powtarzało<br />że życie skończone,<br />że nic nie zostało...</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>*</p> <p>Odkryłeś sens życia, Tato.</p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia