Celina Piotrowska

This was published in the following publications on 14.05.2012:
Dziennik Łódzki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 maja 2012 r. zmarła nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia

Ś+P
Celina Piotrowska
Wieloletni Dyrektor ds. ekonomiczno-handlowych ZPW „Wiosna Ludów” w Łodzi

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 16 maja br. (środa) o godz. 12.45 na cmentarzu rzymskokatolickim Mania przy ul. Solec 11.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Pogrążeni w smutku
Córka i Syn z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamietam.J.​Mikolajczyk


9yrs

Image chosen by user
Pamietamy.J.​J.Szwabinscy


10yrs

Image chosen by user
Wierze,ze dobry Bog zabral Pania do siebie,​poniewaz mieszkanie ,ktore dla Pani przygotowal ,bylo juz gotowe i tam spotkala sie Pani z naszym Bogiem twarza w twarz ,czyli przebywa Pani w wiecznej szczesliwosc​i. Jasia


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam i modlę się . T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Dziekuje Bogu,ze pozwolil mi spotkac PANIA na mojej drodze zycia.​Diekuje za wszelkie dobro,jakie od PANI otrzymalam.​Jasia


10yrs

Image chosen by user
Modlę się za spokój duszy. T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Jasia


10yrs

Image chosen by user
Pamietam.​Jasia Mikolajczyk


10yrs

Image chosen by user
Odeszła Pani pozostawiają​c wielki smutek . T.Wodzicka Mija czwarta rocznica Pani pochówku.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy Jan i Jadwiga Szwabińscy


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam i modlę się za spokój duszy Pani Dyrektor. G.​Maciejewska


10yrs

Image chosen by user
Pamietamy.J.​J.Szwabinscy


10yrs

Image chosen by user
Chociaz minely juz 4 lata,ja zawsze pamietam o swojej Pani dyrektor w codziennych moich modlitwach. Jasia M.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam i modlę się za spokój duszy Pani. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Minęło już 4 lata od Pani odejścia od nas do Pana Boga.


10yrs

Image chosen by user
Dobry Jezu a nasz Panie,daj Jej wieczne spoczywanie. Jasia M.


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam i modlę się za spokój duszy T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam T.Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Panie,daj Jej duszy wieczny pokoj. Jasia


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a Światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki wieków.T.​Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj jest dzień imienin Pani Dyrektor O spokój Jej duszy modli się Teresa Wodzicka


10yrs

Image chosen by user
J.J.​Szwabinscy


10yrs

Image chosen by user
Wwieczny odpoczynek -jasia


10yrs

End of content

No more pages to load