FABIAN JURKOWSKI

This was published in the following publications on 26.06.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>,,Nie chcemy się skarżyć, że odszedłeś, chcemy dziękować że istniałeś&quot;</em></p>
<p>Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 czerwca 2012 roku odszedł od nas nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK i PRAWNUCZEK</p>
<h4><strong>śp. FABIAN JURKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w środę, 27 czerwca 2012 roku o godzinie 10.40 na starym cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godzinie 7.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążeni w smutku Rodzice</p>

,,Nie chcemy się skarżyć, że odszedłeś, chcemy dziękować że istniałeś"

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 czerwca 2012 roku odszedł od nas nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK i PRAWNUCZEK

śp. FABIAN JURKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w środę, 27 czerwca 2012 roku o godzinie 10.40 na starym cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godzinie 7.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze

Pogrążeni w smutku Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

pamietam Fabianku m Matiego


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user
<p>Wiara i nasze marzenia,to co w nas zostalo..</p> <p>Wśród uśmiechniętych serc, otulonych w marzeń puchu.<br />Wśród rozkosznych słów, szeptanych łagodnie przy uchu.<br />Wśród padającego śniegu.<br />Przedziera się Ona.<br />Naprzeciw wszystkim i wbrew wszystkiemu<br />Twardym, żwawym krokiem stąpa po ziemi.<br />Musi zdążyć nim mrok swą płachtę rozścieli.<br />Ze łzami w oczach, od stóp do głów w czerni.<br />W ręce dzierży kwiat miłości- małą różę czerwoną.<br />Gdy będzie już na miejscu, łza spłynie powoli.<br />Przypomni sobie uśmiech, ciepło Jego dłoni.<br />Lekkim ruchem granit ze śniegu oczyści,<br />A w jej oku kolejna łza zabłyśnie.<br />Drżącą dłonią zrobi miejsce małej róży czerwonej<br />Z tęsknotą nie radząc sobie, we własnych łzach utonie.<br />Złoży kwiat, powie „kocham cię synku i tak bardzo tęsknię”<br />Obróci się. Odejdzie-, bo nie może nic więcej.<br />Dla świata byłeś jego częścią<br />dla nas CAŁYM ŚWIATEM.<br />ŚWIATEŁKA DO NIEBA DLA CIEBIE<br />ŻADEN WIATR ICH NIE ROZWIEJE.<br />BO SĄ ZAPALANE SERCEM.<br />SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH <strong>MALENKI ANIOLECZKU</strong></p>


12yrs

Image chosen by user

Niedzielny promyk m Matiego


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

mama Matiego


12yrs

Image chosen by user

moja pamiec m Matiego


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

pamietam Fabianku m Matiego


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

mama Matiego


12yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAMY RODZICE GABRIELKA


12yrs

Image chosen by user

moja pamiec m Matiego


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

pamietam Fabianku m Matiego


12yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


12yrs

Image chosen by user

Sylwestrowe promyki mMatiego


12yrs

Image chosen by user

Swiateczne promyki m Matiego


12yrs

Image chosen by user
<p>Fabianku swiateczne promyczki dla Ciebie malenki..</p> <p>W ten zaczarowany magią czas stoję samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu myślę o ludziach, których noszę w sercu. Życzę Ci spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱</p> <p>Dla Twoich najblizszych Aniele Malenki , zycze</p> <p>Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem.</p> <p>Sercem dziekuje za pamiec o moim Matim w czasie mojej nieobecnosci.​Dzieku​je</p>


12yrs

Image chosen by user

pamietam Fabianku m Matiego


12yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


12yrs

Image chosen by user

mama Sebastiana Duszynskiego


12yrs

End of content

No more pages to load