Adam Kruk

This was published in the following publications on 28.09.2012:
Głos Wielkopolski

<p>Z ogromnym żalem żegnamy</p>
<h4>dr. Adama Kruka</h4>
<p>naszego Kolegę i Przyjaciela,<br />który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.</p>
<p>Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny</p>
<p>składają</p>
<p>Zespół NZOZ Solumed<br />i przyjaciele</p>

Z ogromnym żalem żegnamy

dr. Adama Kruka

naszego Kolegę i Przyjaciela,
który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.

Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny

składają

Zespół NZOZ Solumed
i przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user
<p>Aby się stało ...</p> <p><em><strong>Gwiazdy by ciemniej było</strong></em><br /><em><strong> smutek by stale dreptał</strong></em><br /><em><strong> oczy po prostu by kochać</strong></em><br /><em><strong> choć z zamkniętymi oczami</strong></em></p> <p><em><strong>wiara by czasem nie wierzyć</strong></em><br /><em><strong> rozpacz by więcej wiedzieć</strong></em><br /><em><strong> i jeszcze ból by nie myśleć</strong></em><br /><em><strong> tylko z innymi przetrwać</strong></em></p> <p><em><strong>koniec by nigdy nie kończyć</strong></em><br /><em><strong> czas by utracić bliskich</strong></em><br /><em><strong> łzy by chodziły parami</strong></em><br /><em><strong> śmierć aby wszystko się stało</strong></em><br /><em><strong> pomiędzy światem a nami</strong></em></p> <p>I tak oto "Aduchal" mija kolejny 25ty dzień, kolejnego miesiąca ...</p> <p>ciężko mi ... </p>


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

ZNZMM


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

Damian


11yrs

Image chosen by user

m


11yrs

Image chosen by user
<p>Samotność ...</p> <p><em><strong>"Nie proszę o tę samotność najprostszą</strong></em><br /><em><strong> pierwszą z brzega</strong></em><br /><em><strong> kiedy zostaję sam jeden jak palec</strong></em><br /><em><strong> kiedy nie mam do kogo ust otworzyć</strong></em><br /><em><strong> nawet strzyżyk cichnie choć mógłby mi ćwierkać</strong></em><br /><em><strong> przynajmniej jak pół wróbla</strong></em><br /><em><strong> kiedy żaden pociąg pośpieszny nie spieszy się do mnie</strong></em><br /><em><strong> zegar przystanął żeby przy mnie nie chodzić</strong></em><br /><em><strong> od zachodu słońca cienie coraz dłuższe</strong></em><br /><em><strong> nie proszę Cię o tę trudniejszą</strong></em><br /><em><strong> kiedy przeciskam się przez tłum</strong></em><br /><em><strong> i znowu jestem pojedynczy</strong></em><br /><em><strong> pośród wszystkich najdalszych bliskich</strong></em><br /><em><strong> proszę Ciebie o tę prawdziwą</strong></em><br /><em><strong> kiedy Ty mówisz przeze mnie</strong></em><br /><em><strong> a mnie nie ma" </strong></em></p> <p><em>ks. Jan Twardowski</em></p> <p>Aduchal, mija kolejny 25 dzień, kolejnego miesiąca. Już liczyć nie potrafię, a może z tęsknoty nie chcę ...</p>


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

Damian


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

Image chosen by user

ZNZMM


11yrs

Image chosen by user

"Ślepaczek"


11yrs

Image chosen by user
<p>niesamowicie szybkie dwa lata ...</p> <p><em><strong>Jeśli czegoś ode mnie chcesz,</strong></em><br /><em><strong> powinieneś poczekać.</strong></em><br /><em><strong> I iść wolnym krokiem,</strong></em><br /><em><strong> bardzo wolnym,</strong></em><br /><em><strong> I krok po kroku zapomnieć</strong></em><br /><em><strong> o czasie i jego prędkości.</strong></em><br /><em><strong> Zwolnić tempo, iść bardzo wolno, jeszcze wolniej... </strong></em></p> <p>I tak mijają dwa lata Aduchal, kolejny 25 dzień kolejnego miesiąca, kolejnego roku ...</p> <p>Pamiętam(y) o Tobie <3 </p>


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

Image chosen by user

ZNZMM


11yrs

Image chosen by user

ZNZMM


11yrs

Image chosen by user

C8H11N


11yrs

End of content

No more pages to load