Adam Kruk

This was published in the following publications on 28.09.2012:
Głos Wielkopolski

<p>Z ogromnym żalem żegnamy</p>
<h4>dr. Adama Kruka</h4>
<p>naszego Kolegę i Przyjaciela,<br />który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.</p>
<p>Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny</p>
<p>składają</p>
<p>Zespół NZOZ Solumed<br />i przyjaciele</p>

Z ogromnym żalem żegnamy

dr. Adama Kruka

naszego Kolegę i Przyjaciela,
który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.

Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny

składają

Zespół NZOZ Solumed
i przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

ZNZMM


13yrs

Image chosen by user

AK


13yrs

Image chosen by user

ZNZMM


13yrs

Image chosen by user

'C8H11N'


13yrs

Image chosen by user

'Ślepaczek'


13yrs

Image chosen by user

ES


13yrs

Image chosen by user

C8H11N


13yrs

Image chosen by user

Ewa Dębicka


13yrs

Image chosen by user

B.


13yrs

Image chosen by user

AK


13yrs

Image chosen by user

'Ślepaczek'


13yrs

Image chosen by user
<p>"Evening"</p> <p><em><strong>"- Kim Pani jest ?</strong></em></p> <p><em><strong>- Pielęgniarką …</strong></em></p> <p><em><strong>-dziwny strój jak na pielęgniarkę, jeśli wolno mi tak powiedzieć</strong></em></p> <p><em><strong>- jak najbardziej</strong></em></p> <p><em><strong>- Prawdziwa pielęgniarka, po szkole ?</strong></em></p> <p><em><strong>- ufff … oczywiście, zrobię wszystko co trzeba</strong></em></p> <p><em><strong>-powiedz mi zatem, dokąd odeszło moje życie</strong></em></p> <p><em><strong>-wiem, że Twoja gwiazda to Alcyone , kamień Ametyst, Twój ptak to Drozd …</strong></em></p> <p><em><strong>-nie … mój ptak to Jeżyk …</strong></em></p> <p><em><strong>-obawiam się, że nie</strong></em></p> <p><em><strong>- czyżby ? …</strong></em></p> <p><em><strong>- tak … taka jest prawda ... "</strong></em></p> <p>To jeden z Twoich ulubionych fragmentów ... kolejny 25ty dzień, kolejnego miesiąca ... bez Ciebie. Pamiętamy ...</p>


13yrs

Image chosen by user

'Ślepaczek'


13yrs

Image chosen by user

AK


13yrs

Image chosen by user

C8H11N


13yrs

Image chosen by user

Ślepaczek


13yrs

Image chosen by user

AK


13yrs

Image chosen by user
<p>cisza ...</p> <p><strong><em>... jest cicho, mimo ciszy nie jest spokojnie, te trzy miesiące bez Ciebie ... </em></strong></p> <p><strong><em>Potrzebowałeś "tej ciszy" dla swoich wierszy i opowiadań ? </em></strong></p> <p><strong><em>Spoglądaj w błękit oceanu i pisz ... zerkaj też w chwili wolnej na nas ...<br /></em></strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>(...)</p> <p><em><strong>Imieninowo i Świątecznie ...</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

C8H11N


13yrs

Image chosen by user

A.


13yrs

Image chosen by user

Chryzanta i Marek Sobczyńscy


13yrs

Image chosen by user
<p>Dlaczego odeszłeś....</p> <p><br />Tak mi przykro, człowiek z pasją, profesjonalista, upiększał dusze ludzi, naprawiając ich ciała, pełen wigoru, dlaczego odszedł???</p> <p>Cieszyłam się, że w Poznaniu, mamy takiego wspaniałego lekarza...nigdy się z tym nie pogodzę, to absurdalne tak szybko odejść...dlaczego...​​........był tak nieprawdopodobnnie zdolnym lekarzem...</p> <p>Miesiąc przed śmiercią jeszcze operował...tak strasznie mi przykro...ach</p>


13yrs

Image chosen by user

'Ślepaczek'


13yrs

End of content

No more pages to load