WIESŁAW ROMANOWSKI

This was published in the following publications on 07.09.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

39 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

66 tydzień bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

38 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

65 tydzień bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

37 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user
<p>15 miesiecy bez Ciebie..</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2013<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


12yrs

Image chosen by user

15 miesięcy bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu...</p> <blockquote> <blockquote> <p style="text-align:left"><strong><em>Odchodzą od nas najbliżsi...</em></strong><br /><strong><em>Odchodzą od nas najdrożsi...</em></strong><br /><strong><em>Wypala się promyk życia, iskierka po iskierce...</em></strong><br /><strong><em>O jeden pogodny uśmiech znowu jesteśmy ubożsi...</em></strong><br /><strong><em>Jesteśmy znowu biedniejsi o jedno pogodne serce...</em></strong><br /><strong><em>*</em></strong><br /><strong><em>Kocham Cię Mamo.</em></strong></p> </blockquote> </blockquote>


12yrs

Image chosen by user
<h6>Bez Ciebie....</h6> <blockquote> <p style="text-align:center"><em><strong>Ty tutaj wciąż jesteś.</strong></em><br /><em><strong>Ty tutaj wciąż trwasz.</strong></em><br /><em><strong>Zawsze byłeś i zawsze będziesz w moim kruchym sercu.</strong></em><br /><em><strong>A gdy odeszłeś .. pozostały</strong></em><br /><em><strong>tylko wspomnienia ,</strong></em><br /><em><strong>ta cała przeszłość wszystko zmienia.</strong></em><br /><em><strong>Myślałam , tęskniłam , płakałam ,</strong></em><br /><em><strong>wciąż na ciebie czekałam .</strong></em><br /><em><strong>aż nadejdzie ten dzień</strong></em><br /><em><strong>w którym przyjdziesz i powiesz</strong></em><br /><em><strong>Nie martw się ..</strong></em><br /><em><strong>Ten dzień nie nadszedł ..</strong></em><br /><em><strong>Ciebie już nie było .. zabrakło.</strong></em><br /><em><strong>Nauczyłam się już , pić kawę bez mleka , herbatę - bez cukru .. a kiedy nauczę się zyć bez Ciebie?</strong></em></p> </blockquote>


12yrs

Image chosen by user

8 miesiąc Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

63 tydzień bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

35 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

62 tydzień bez Ciebie


12yrs

Image chosen by user

34 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

61 tydzień bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

33 tydzień mamusiu bez Ciebie.


12yrs

<p>14 miesięcy...</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


12yrs

Image chosen by user

14 miesiecy.


12yrs

Image chosen by user

EB


12yrs

<p>..</p> <p><br /><strong><em>Marzeń dobiegł kres.</em></strong><br /><strong><em>I chodzę na grób Twój.</em></strong><br /><strong><em>I tylko wspominam</em></strong><br /><strong><em>jak to było kiedyś.</em></strong><br /><strong><em>I tylko pragnę,</em></strong><br /><strong><em>by powtórzyło się to znów.</em></strong><br /><strong><em>Zawsze będę z Tobą</em></strong></p>


12yrs

Image chosen by user

32 tydzień Mamusiu bez Ciebie.


12yrs

Image chosen by user
<p>Wiesiu dla Ciebie..</p> <p>Już Dzień Zmarłych...<br />Znów każą mi,<br />zmuszą mnie bym poszła tam,<br />poszła na cmentarz.<br />Ja nie chce,zrozumcie to.<br />Nie wyleje wtedy żadnej łzy.<br />Tak przy ludziach?<br />Po co maja wiedzieć,że mi cięzko?<br />Po co mają wiedzieć,że tęsknie?<br />Po co mają zrozumieć,że powinieneś ciągle żyć?<br />To wszystko niepotrzebne.<br />Ważne,że ja wiem,<br />że ja czuję<br />i nie chce tam iść,<br />patrzeć na groby tych,których już nie ma,<br />tych,których Bóg zabrał do siebie.<br />już sie nie smucę,<br />ale pozwólcie mi zostać!<br />Wiem, to niemożliwe,<br />ale nie chcę by ludzie sie na mnie patrzyli,<br />ani z litością,ani smutkiem.<br />Nie zniosę tego po raz kolejny...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Dla Was...</p> <p><span><span><span>Na cmentarzu płomyki złote<br />i groby w chryzantemach.<br />Ludzie przyszli tu z myślą o tych,<br />których już nie ma.<br />Wspominają drogie imiona,<br />zasłaniają lampki przed wiatrem,<br />dla tych bliskich wieńce zielone<br />i bukiety jesienne pełne kwiatów.</span></span></span></p>


12yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Tak miało być i nic tego nie zmieni.</strong></em><br /><em><strong>Musimy pozostać sobą nawet, gdy będziemy sami.</strong></em><br /><em><strong>To musiało się stać.</strong></em><br /><em><strong>To czego się obawiamy.</strong></em><br /><em><strong>Śmierć przyszła po bliskich nam ludzi</strong></em><br /><em><strong>Nikt z nich się już nie obudzi.</strong></em><br /><em><strong>Śmierć nie wybiera.</strong></em><br /><em><strong>Zabiera tych, których ma pod ręką.</strong></em><br /><em><strong>Przez co dla nas życie staje się udręką.</strong></em></p>


12yrs

End of content

No more pages to load