IRENA OSTROWSKA

This was published in the following publications on 18.02.2012:
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 lutego 2012 roku odeszła od nas Ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia Śp. IRENA OSTROWSKA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 21.02.2012 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 lutego 2012 roku odeszła od nas Ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia Śp. IRENA OSTROWSKA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 21.02.2012 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

Aneta i Paweł


13yrs

Image chosen by user

AGNIESZKA


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

BYŁABYŚ ZE MNIE DUMNA E.T.A.


13yrs

Image chosen by user

Aneta i Paweł


13yrs

Image chosen by user

Tęsknimy.


13yrs

Image chosen by user

Ewa Tomek i Ania


13yrs

Image chosen by user
<p>Dlaczego?</p> <p>Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko...<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...</p>


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

EWA


13yrs

Image chosen by user
<p>Masz kochana swój dom...</p> Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie kończy się świat... tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad. Teraz drogami Boga Ojca kroczysz na polanach boskich biegasz na nasze zło przymykasz oczy smutno nam, ze Cię z nami nie ma. My z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania... Ewa


13yrs

Image chosen by user

Aneta i Paweł


13yrs

Image chosen by user
<p>Marcin</p> <p><span>Wpatruję się telefon, a pokój wypełnia cisza.<br />Chcę móc tulić cię w ramionach<br />I głos twój usłyszeć dzisiaj.<br />Dotknąć twego ciała, ucałować skronie,<br />W jedno się połączyć ściskając razem dłonie.<br />Mamuś będę tęsknić za Tobą</span></p>


13yrs

Image chosen by user

Aneta i Paweł


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

EWA


13yrs

Image chosen by user

Marcinek


13yrs

Image chosen by user
<p>Aneta i Paweł</p> <p>Tak bardzo tęsknimy...</p>


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

marcin


13yrs

Image chosen by user

Ewa


13yrs

End of content

No more pages to load