Marcin Andrzejewski

N/A - 17 July 2012

This was published in the following publications on 23.07.2012:
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Marcina Andrzejewskiego, Księdzu Łukaszowi z parafii pw. św. Józefa, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Koleżankom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, a w szczególności Basi i Wiesławowi Barańskim z Rodzinami za pomoc, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z CÓRECZKĄ

Beach

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA Pani doktor Teresie Bancerz, Pani doktor Wandzie Flenz Drzewieckiej, Siostrze Oddziałowej i całemu personelowi Oddziału Paliatywnego oraz Panu doktorowi Grzegorzowi Górnemu z Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu za profesjonalizm, okazane serce i pomoc w opiece nad moim Mężem śp. Marcinem Andrzejewskim serdecznie dziękujęŻONA z MARTUSIĄ

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012 roku odszedł na zawsze kochany Zięć i Wujek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążeni w smutku TEŚCIOWIE z KRZYSZTOFEM i KAMILEM

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Brat śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku SIOSTRA KAMILA</p>

Nie pytam Cię Boże, dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że mi Go dałeś. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój ukochany Mąż i mój kochany Tatuś śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.07.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Imienia N.M.P. przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z MARTUSIĄ

Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Bratanek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku CIOCIA HANKA ze ZBYSZKIEM

<p><em>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,<br />bo zostawili ślady w naszych sercach.</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł<br />nasz kochany Syn</p>
<h4><strong>śp.<br />Marcin Andrzejewski<br />lat 39</strong></h4>
<p>Pogrążeni w smutku<br />RODZICE</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

RODZICE


13yrs

Image chosen by user

RODZICE


13yrs

Image chosen by user

Maszudzińscy


13yrs

Image chosen by user

koledzy z el pomiar


13yrs

Image chosen by user

kolega jarek z zona


13yrs

Image chosen by user
<p>TĘSKNOTA</p> Im więcej czasu mija tym większą odczuwam pustkę. Nikt nie powiedział, nie ostrzegł jakie to będzie trudne. Coraz częściej myśli ku Tobie idą a Ciebie brak. I coraz trudniej także o uśmiech bo pusty bez Ciebie jest świat. Coraz częściej też łzy, ból w sercu i coraz większa tęsknota. Bo jak zrozumieć jak pojąc, że zniknął ktoś kogo się kocha. …zniknął na zawsze i to chyba boli najbardziej. Świadomość, że już Cię tu nie ma wbija się w myśli uparcie. Im dalej tym trudniej… a mówili, że czas leczy rany. Coraz bardziej mi Ciebie brakuje Braciszku ukochany. 10-08-2012


13yrs

Image chosen by user

Kamila


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka Krzysztof Nadia


13yrs

Image chosen by user

Zawsze w moim sercu Agnezzz


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka Krzysztof Nadia


13yrs

Image chosen by user

Kamila


13yrs

Image chosen by user
<p>POŻEGNANIE</p> <p><em>Widziałam jak niknie w oczach i gryzłam wargi by nie pokazać mu łez,</em></p> <p><em>Widziałam jak ulatuje z Niego życie i jak jest Go (każdego dnia) coraz mniej.</em></p> <p><em>Ale mniej fizycznie tylko, nie w naszych sercach,</em></p> <p><em>W nich było go coraz więcej bo całe je wypełniał.</em></p> <p style="text-align:center"><em>- - - - -</em></p> <p><em>I miłości było coraz więcej o ile jeszcze więcej jej byś może,</em></p> <p><em>Miłości tak potężnej i wielkiej tak jak morze.</em></p> <p><em>Otula Go ta miłość, opływa i zakrywa,</em></p> <p><em>Jak fala której w morzu nigdy nie ubywa.</em></p> <p style="text-align:center"><em>- - - - -</em></p> <p><em>Gdy teraz Go zabrakło, gdy przyszedł smutku czas</em></p> <p><em>To fala tej miłości została pośród nas.</em></p> <p><em>I będzie dalej pływać w przestrzeni, rosnąc w nas</em></p> <p><em>Miłości nie ubywa, nie zniszczy jej też czas.</em></p> <p style="text-align:center">- - - - -</p> <p><em>Na zawsze pozostaniesz w </em><em>pamięci jak i w sercach,</em></p> <p><em>Na zawsze mój Braciszku, na zawsze tam zamieszkasz.</em></p> <p><em>28-07-2012 </em></p>


13yrs

Image chosen by user

Kamila


13yrs

Image chosen by user

znajomy


13yrs

Image chosen by user

karolina i daniel z zuzią


13yrs

Image chosen by user

Zawsze jesteś z nami - Krosno


13yrs

Image chosen by user

Zawsze jesteś z nami - Krosno


13yrs

Image chosen by user

Zawsze jesteś z nami - Krosno


13yrs

Image chosen by user

MONIKA Z MARTUSIĄ


13yrs

Image chosen by user

Beata Janiszewska


13yrs

Image chosen by user

kochanemu Braciszkowi


13yrs

Image chosen by user

IRENA ANDRZEJEWSKA


13yrs

Image chosen by user

RODZICE


13yrs

Image chosen by user

Alicja Kamińska


13yrs

End of content

No more pages to load