Aleksandra Charuk
This was published in the following publications on 16.03.2012:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 16.03.2012:
Dziennik Bałtycki
"Choć wczoraj jeszcze żyłaś, odeszłaś w wieczną dal,
została w naszych sercach tęsknota, ból i żal"
Dnia 11 marca 2012 roku odeszła od nas nasza
najukochańsza Córeczka, Siostrzyczka i Wnusia
śp.
Aleksandra Charuk
lat 16
Msza św. żałobna zostanie w kościele pw. Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku- Osowie dnia 17 marca 2012 roku o godz. 13.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia bezpośrednio po mszy świętej
na cmentarzu w Chwaszczynie.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i cierpieniu rodzice, siostra, dziadkowie.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Autokar podstawiony zostanie pod kościół.
End of content
No more pages to load
Jadzia
14yrs