Dorota Sterczak

This was published in the following publications on 14.12.2011:
Głos Pomorza

<p><span><span>Z głębokim żalem i bólem serca zawiadamiamy, że 9 grudnia 2011 roku odeszła </span></span></p>
<h4><span><span>Śp. DOROTA STERCZAK</span></span></h4>
<p><span><span> Miała tylko 22 lata tak bardzo cierpiała, że już na ziemi była prawdziwym aniołem. </span></span></p>
<p><span><span>Wystawienie nastąpi 12 grudnia o godz. 12:10 w kaplicy na Starym Cmentarzu w Słupsku.</span></span></p>
<p><span><span> Wyprowadzenie na miejsce spoczynku o godz. 12:40.</span></span></p>
<p><span><span> Pozostawiła w smutku rodzinę i najbliższych</span></span></p>

Z głębokim żalem i bólem serca zawiadamiamy, że 9 grudnia 2011 roku odeszła

Śp. DOROTA STERCZAK

Miała tylko 22 lata tak bardzo cierpiała, że już na ziemi była prawdziwym aniołem.

Wystawienie nastąpi 12 grudnia o godz. 12:10 w kaplicy na Starym Cmentarzu w Słupsku.

Wyprowadzenie na miejsce spoczynku o godz. 12:40.

Pozostawiła w smutku rodzinę i najbliższych

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
<p>15 październik – dzień pamięci dzieci zmarłych</p> Międzynarodowy Dzień Dziecka Utraconego przypomina nam o tragedii, jaką przeżyliśmy. Ja sama, okaleczona utratą swojego dziecka, wciąż nie umiem nazwać swoich uczuć. Prosząc o szczęście wieczne dla Utraconych Dzieci zapalę dziś szczególne światełka. I pomodlę się w intencji rodziców wszystkich Utraconych Dzieci, by utwierdzili się w przekonaniu, że Dziecko, które opłakują, ogarnia ojcowska miłość Boga Stwórcy. I poproszę też o umocnienie w wierze, łaskę pocieszenia i dobre przeżycie tego trudnego doświadczenia. Wspominając Was i z myślą o Was, baloniki do nieba poślę w samo południe. Mama śp. Joasi Jałocha * Panie, Ty znasz moje serce. Wiesz, jak kocham swoje dziecko i jak mi go bardzo brakuje. Proszę, przygarnij je do serca Twojego przyjmij w swoje ramiona. Ty czynisz wszystko nowe. Utul żal i otrzyj łzy. Przymnóż, proszę wiary i dawaj nadzieję, że zamieszkamy z Tobą w Świętym Miejscu na wieki.


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
Staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
Staniszewska


10yrs

Image chosen by user
staniszewska


10yrs

Image chosen by user
Staniszewska


10yrs

End of content

No more pages to load