Kazimierz Jagiełło

This was published in the following publications on 22.03.2012:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego długoletniego Przyjaciela,
zmarłego w dniu 18 marca 2012 roku

ś + p Kazimierza Jagiełłę

Rodzina Fiedlerów z Puszczykowa

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Tato</p> <p>Kochany Tatusiu nie ma Cię dziś z nami przy stole. Nie mogę podzielić się z Tobą opłatkiem, przytulić się, razem cieszyć. Mogę jednak złożyć Ci życzenia. Zatem życzę Ci abyś był teraz w lepszym świecie, życzę Ci abyś odnalazł spokój i ukojenie, łaskę w oczach Boga i wieczne szczęście. Zawsze będę się o to modlić. Dopóki się znów nie spotkamy.</p>


13yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla Taty</p> <p>Cmentarz śniegiem otulony w ciszy trwa niczym uśpiony.W zniczach płomyki błyskają,wiarę wszystkim dają.Tato i ja wierzę,że Ty w blasku światła wieczystego,jesteś w domu Ojca Niebieskiego,że dał Tobie przebaczenie i Twojej duszy zbawienie.Wierzę,że znów się spotkamy,kiedy przyjdzie czas wskazany.</p>


13yrs

Image chosen by user

Renia i Agnieszka


13yrs

Image chosen by user
<p>tato</p> <p>szybko zapada zmierzch.Coraz zimniej już jest.Stoję w oknie i czekam aż się pojawisz na drodze.Wiem,że tak się nie stanie,lecz przestać marzyć nie mogę.Widzę Ciebie jak jedziesz swoim starym rowerem,otwierasz drzwi skrzypią schody,gdy stajesz na nich i wołasz już jestem.To tak ogromnie boli że to są tylko marzenia.I zarazem o Tobie moje najświętsze wspomnienia</p>


13yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


13yrs

Image chosen by user

Renata Gabriel Agnieszka


13yrs

Image chosen by user
<p>spotkanie</p> <p>Z drzewa opadł złoty liść swoje życie kończy dziś.Osiadł sam na chłodnej ziemi wkrótce w proćh się zmieni.W górze słychać szum drzewa co żałobną pieśn mu śpiewa.Płacze nad liścia utratą tak jak ja za Tobą Tato.I ja przy Twym grobie śpiewam .Ponad nami szumią drzewa,liście na nas opadają,cały czas cicho szeptają.Słucham ich,modlę się szczerze w naszą wspólną przyszłość wierzę.Pośród drzew z Tobą spotkanie.Wiem,że kiedyś tak się stanie.</p>


13yrs

Image chosen by user

Renata i Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

KASIA


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla Taty</p> <p>Płacze serce moje płacze dusza moja,klękam przy Twym grobie cicho Ciebie wołam ;w odpowiedzi słyszę szum dębowych liści proszę Cię Tatusiu żebyś mi się przyśnił.We śnie Ciebie widzę,mogę się przytulić;a gdy dzień przychodzi muszę się obudzić.Wracam zatem tutaj szybkie stawiam kroki,wiem że kiedyś zasnę snem bardzo głębokim .Nie boję się wcale idąc tym cmentarzem; z tego snu Ty mnie zbudzisz i na wieków wieki będziemy już razem</p>


13yrs

Image chosen by user

Renia i Agnieszka


13yrs

Image chosen by user
<p>wieczność</p> <p>Czym jest życie sama nie wiem odkąd w mym życiu zabrakło Ciebie. Darem, drwiną losu; często przekleństwem tak wielu niewinnych ludzi ponosi w nim klęskę. Zło, które zatruwa nas od lat w końcu zniszczyło nasz wspólny świat. Dziś moje życie jest oczekiwaniem na z Tobą Tato w wieczności spotkanie.</p>


13yrs

Image chosen by user

Renata Gabriel Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


13yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


13yrs

Image chosen by user
<p>wiara</p> <p>Gdzieś istnieje świat znacznie lepszy od tego,codzień modlę się abyś trafił do niego znalazł tam bezpieczną przystań słońce świało wiekuiste,a ja kiedyś tam do Ciebie przyjdę,otworzysz mi drzwi liśćmi obrośnięte podasz mi swą rękę mocno mnie przytulisz,jak przez wszystkie lata spojrzę w Twoje oczy i wyszeptam Tata</p>


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


14yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


14yrs

Image chosen by user
<p>Dla Taty</p> <p>Czas płynie ból nie mija rozpacz w sercu zadrą tkwi;Wołam Cię ,lecz głucha cisza smutkiem odpowiada mi.Skladam zatem razem dłonie i żarliwie modlę się,aby Bóg Miłosierny w domu swoim przyjął Cię</p>


14yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


14yrs

Image chosen by user

Renata Jagiełło z dziećmi


14yrs

End of content

No more pages to load