Sylwia Czachowska

This was published in the following publications on 10.02.2012:
Gazeta Pomorska

<p><em>Jak promyk słońca zgasłaś, zniknęłaś jak sen złoty Pozostawiłaś w sercach naszych ogrom żalu i tęsknoty.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że 14 lat temu zginęła śmiercią tragiczną moja kochana Córka, Wnuczka i Siostrzenica</p>
<h4><strong>śp. Sylwia Czachowska lat 17.</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.02.2012 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku MAMA z RODZINĄ</p>

Jak promyk słońca zgasłaś, zniknęłaś jak sen złoty Pozostawiłaś w sercach naszych ogrom żalu i tęsknoty.

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że 14 lat temu zginęła śmiercią tragiczną moja kochana Córka, Wnuczka i Siostrzenica

śp. Sylwia Czachowska lat 17.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.02.2012 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku MAMA z RODZINĄ

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

spij spokojnie


13yrs

Image chosen by user

pamietamy


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

pamietam


13yrs

Image chosen by user

spij spokojnie


13yrs

Image chosen by user

pamietamy


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

pamietam


13yrs

Image chosen by user

Śpij spokojnie


13yrs

Image chosen by user

pamietam


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

pamietamy


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

pamietam


13yrs

Image chosen by user

mama


13yrs

Image chosen by user
<p>'' gdy umrze ktoś bliski " ...</p> <p>Niezwykle poruszył mnie ten nekrolog, ponieważ sama mam córkę w wieku 16 lat...Znam osobę, która po stracie ukochanej osoby bardzo długo przeżywała załamanie, poczucie winy, gniew, żal i ból.Bywały chwile, kiedy życie bywało dla niej tak nie do zniesienia, że pragnęła umrzeć.Patrząc na nią,czuło się ból spowodowany bezsilnością,że nie jest się w stanie ulżyć.Dziś mówi,że przeżyła tylko dzięki pewności,że w końcu i tak spotka się z ukochaną osobą-dzięki zapewnieniu,że "nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą Jego głos i wyjdą".(ewang.w/g Jana 5:28,29).To zapewnienie dał sam Jezus i Biblia zapewnia, że będziemy mogli wziąć znowu w ramiona naszych bliskich,którzy zmarli.Nie jest to jakieś płonne marzenie, ale solidna, pewna nadzieja oparta na mocnym fundamencie tego, co o naszej przyszłości mówi Biblia. Bóg, który stworzył ludzi do życia we wspaniałym raju, obiecał takie warunki przywrócić tu na ziemi. Zamierza usunąć wszystkie dręczące nas problemy. Biblia zapewnia, że jeśli chodzi o ludzi, "otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie, ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.To, co poprzednie, przeminęło".(​Apokal​ipsa 21:4). Chociaż ból i pustka po stracie bliskiej osoby są bardzo silne, to świadomość, że się znowu zobaczymy, pomaga przeżyć każdy kolejny dzień. Również Pani, tu na ziemi, będzie mogła wziąć jeszcze swoje dziecko w objęcia. Zamierzył to i obiecał sam Bóg; nie ma wątpliwości, że tak się stanie. Z całego serca życzę Pani, żeby doczekała Pani tego momentu, gdy będzie Pani mogła znowu wziąć swoją córkę w ramiona.</p>


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

pamietam


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

pamietamy


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

End of content

No more pages to load