Piotr Sieg

This was published in the following publications on 05.01.2012:
Tygodnik Śremski

<p><em>&quot;Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.</em><br /><em>Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś&quot;.</em></p>
<p>Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka</p>
<h4><strong>ś.p. Piotra Sieg</strong></h4>
<p>Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku<br />Rodzina</p>

"Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.
Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś".

Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka

ś.p. Piotra Sieg

Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Tęsknie.


13yrs

Image chosen by user

Mama


13yrs

Image chosen by user

mama


13yrs

Image chosen by user
<p>[*]</p> <p>Smutek w serce się wdziera, na myśl,że nie będziemy dziś razem... Jak tu witać Nowy Rok,jak nic nie cieszy już tak jak kiedyś... Kocham Cię aniołku :*</p>


13yrs

Image chosen by user

jesteś i będziesz w moim sercu


13yrs

Image chosen by user
<p>Szkoda,że to tylko sen...</p> <p>Znów mi się śniłeś aniołku... Tuliłeś mnie w swoich ramionach i usmiechałeś się... Byłam szczęśliwa,przez chwilę znów bylismy blisko siebie... Niestety to tylko sen...</p>


13yrs

Image chosen by user

Ku pamięci Iwona i Sebastian


13yrs

Image chosen by user

mama


13yrs

Image chosen by user

Kamila i Marcin


13yrs

Image chosen by user

Kocham,​tęsknie,​pamiętam.


13yrs

Image chosen by user
<p>[*]</p> <p>Dzisiajmija rok jak odszedłeś Mój Najdroższy. Rok, niby tak długo, a tak niewiele. Nawet nie wiem kiedy to minęło. Jedynie przemijające pory roku uświadamiają mnie, że to już rok. Zima, przeżyłam sama cała wiosnę, lato i jesień i kolejna zima………..Nadal mam chwile, że dopiero dociera do mnie, że już nigdy……Czuję wtedy ogromne przerażenie, strach…Budzę się z myślą o Tobie, nie ma chwili w ciągu dnia żebym nie myślała o Tobie, zasypiam z myślą o Tobie. Wciąż zadaję pytanie dlaczego tak musiało być? Dlaczego tak krótko mogliśmy być razem. Z drugiej strony dziękuję za to, że byłeś, że miałam taką cudowną osobę przy sobie. Dziękuję za wszystkie chwile spędzone z Tobą. Miałam w życiu to szczęście że prawdziwie kochałam i byłam kochana. Czułam na każdym kroku Twoją miłość, dla Ciebie chciałam budzić się każdego ranka, przy Tobie wszystko miało sens. Wracają wspomnienia sprzed roku, bardzo przykre wspomnienia... Miałeś już tak mało sił, a ja nadal wierzyłam że wyjdziesz z tego, że będziemy jeszcze szczęśliwi. Niestety nie dane nam było, zgasłeś nagle jak płomyk na wietrze. Kocham Cię Mój jedyny, najdroższy, mój Misiaczku .Na zawsze będziesz w moim sercu….</p> <p>Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma…</p>


13yrs

Image chosen by user

Lika


13yrs

Image chosen by user

mama


13yrs

Image chosen by user

Iwona i Sebastian


13yrs

Image chosen by user

Dziś tak bardzo brakuje ciebie


13yrs

Image chosen by user

Anna Przybylska


13yrs

Image chosen by user

Paulina z Nikolaskiem


13yrs

Image chosen by user
<p>***</p> <p>Te święta są inne niż wszystkie... Ciche,smutne i pełne tęsknoty za Tobą skarbie... Jednak wiem,że gdy zasiąde dziś do stołu z Naszym synkiem Ty duchem będziesz z Nami :) Jesteś i będziesz w naszych serduszkach na zawsze!!!</p>


13yrs

Image chosen by user

Lika


13yrs

Image chosen by user

Anna Przybylska


13yrs

Image chosen by user

Sebastian


13yrs

Image chosen by user

Iwona z rodziną


13yrs

Image chosen by user

Mama


13yrs

Image chosen by user

Paulina Łabenda


13yrs

End of content

No more pages to load