Jolanta Smoleń

This was published in the following publications on 10.12.2011:
Dziennik Zachodni

<p>Ze smutkiem i żalem</p>
<p>przyjęliśmy wiadomość o śmierci</p>
<h4><strong>śp. Jolanty Smoleń</strong></h4>
<p>naszej Koleżanki i długoletniej Pracownicy.</p>
<p>Rodzinie i Bliskim Zmarłej</p>
<p>składamy wyrazy głębokiego współczucia.</p>
<p>Zarząd i Pracownicy TAURON Ciepło S.A.</p>

Ze smutkiem i żalem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp. Jolanty Smoleń

naszej Koleżanki i długoletniej Pracownicy.

Rodzinie i Bliskim Zmarłej

składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd i Pracownicy TAURON Ciepło S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze stałaś za mną, nie obraziłaś,nie wypominałaś...BYŁAŚ. Kochałaś ponad to wszystko,ponad cały ten świat. Ze wszystkich ludzi na ziemi, nas bliskich nosiłaś na rękach, martwiłaś się i dbałaś. Byłaś wyjątkowa,Kochana i zawsze w moim sercu taka będziesz. Tęsknie Mamo.

Monika


4yrs

Image chosen by user
Tak jakoś ostatnio... Żyj z całych sił I uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi Teraz śpij Niech dobry Bóg Zawsze Cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr Porywa spokój Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że... Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic, a nic Chwila która trwa Może być najlepszą z Twoich chwil Idź własną drogą Bo w tym cały sens istnienia Żeby umieć żyć Bez znieczulenia Bez niepotrzebnych niespełnienia Myśli złych Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic, a nic Chwila która trwa Może być najlepszą z Twoich chwil Najlepszą z Twoich chwil Dżem Do kołyski

Monika


4yrs

Image chosen by user
Ludzie zawodzą, ranią, ludzie kłamią Myślę o tym biorąc prysznic o siódmej rano Świat to dżungla, wartości obumierają Ale uwierz, ja się tu nie zgubię, Mamo..... Brak szacunku twarzą dzisiejszych czasów...

Monika


4yrs

Image chosen by user
Mamo Mamo, smutno tu i obco Drzewa inne rosną I ciszy nikt nie zna tu Mamo, nie myśl, że się skarżę Żal mi tylko marzeń Dziecięcych dni, moich dni Widzę znów nasz dom Ciebie, Mamo, w nim Wspominam stary klon Ciemny i wysoki jak dym Mamo, wołam twoje imię Znowu jesteś przy mnie Jak za dawnych lat Widzę znów nasz dom Ciebie, Mamo, w nim Wspominam stary klon Ciemny i wysoki jak dym O, Mamo, w sercu cię kołyszę List do ciebie piszę Ciemny jak ta noc To nieprawda, Mamo Jutro wyślę inny list Jest dobrze, Mamo Tak, jak miało być A ty, Mamo, śpij Jeszcze noc, dobrze śpij O, Mamo Violetta Villas

Monika


5yrs

Image chosen by user
...Mamo piszę do Ciebie wiersz Może ostatni, na pewno pierwszy Jest głęboka, ciemna noc Siedzę w łóżku, a obok śpi ona I tak spokojnie oddycha Dobiega mnie jakaś muzyka Nie, to tylko w mej głowie szum Siedzę, tonę i tonę we łzach Bo jest mi smutno, bo jestem sam Dławi mnie strach Samotność to taka straszna trwoga Ogarnia mnie, przenika mnie Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że Że nie ma Boga, nie ma Boga, nie Nie ma Boga, nie O nie Spokojny jest tylko mój dom Gdzie Ty jesteś, a mnie, a mnie tam nie ma, nie Gdzie nie wrócę już, chyba nie Mamo, bardzo Cię kocham, kocham Cię Myślałem, że Ty skrzywdziłaś mnie A to ja, o ja skrzywdziłem Ciebie Szkoda, że tak późno pojąłem to I tak późno to, to zrozumiałem Zrozumiałem to Samotność to taka straszna trwoga Ogarnia mnie, przenika… Dżem..List do M...

Monika


5yrs

Image chosen by user
Tęsknie za Tobą Mamo

Monika


5yrs

Image chosen by user
Mamo..❤

Monika


5yrs

Image chosen by user
...... Kilka słów, tak naprawdę potrafi nas podnieść i pchać poza skalę Chcieć znaczy móc, takie łatwe i proste więc proszę uszanuj tą prawdę Chcę wiele więcej, bo gonie za tym szczęściem Czuję presję, a jestem tym kim jestem Czuję presję, bo to wszystko siedzi we mnie .... Sobel ,,Presja,,

Monika


5yrs

Image chosen by user
Dość...Tęsknie za Tobą

Monika


5yrs

Image chosen by user
Mamo...

Monika


5yrs

Image chosen by user
Ciągle sobie powtarzam ...przykro mi Mamusiu.

Monika


5yrs

Image chosen by user
Jeszcze takich świąt nie miałam...chciałam napisać, że życie boli...myślę jednak ,że to otaczający ludzie dają nam ból.. Mamo dodaj mi sił..

Monika


5yrs

Image chosen by user
Mamo… Ty mnie urodziłaś… Ty mnie wychowałaś.. Gdy ja płakałam Ty też płakałaś… Cieszyłaś się ze mną gdy ja się cieszyłam… Leczyłaś mi rany gdy się skaleczyłam… Jesteś przy mnie cały czas i w mym sercu... Inni dziurę w brzuchu mi wiercą... Mamo mamusiu daj siłę

Monika


5yrs

Image chosen by user
Jesteś w moim sercu i zawsze tam będziesz. Każdego dnia Mamuś...

Monika


5yrs

Image chosen by user
Pomimo, że upłynęło 9lat bez Ciebie.Mam Cię ciągle przy sobie...Zawsze będziesz.Tyle znosiłaś,uśmiechałaś się..trwałaś.Jak to zrobiłaś nie wiem.Brakuje mi szczerych wspólnych rozmów.Brakuje mi Ciebie Mamo.

Monika


5yrs

Image chosen by user
Boli Mamo...podwójnie wiesz....

Monika


5yrs

Image chosen by user
Serce matki pęka na pół, ból niedoopisania.Jesteś dla nich,robisz wszystko..kochasz ponad swoje życie.Kochająca Matka oddałaby ostatnią kromkę, ostatnią kroplę wody.Resztkami sił walczy by być zauważoną by być kochaną.

Monika


5yrs

Image chosen by user
Nidy nie nastawiałaś przeciwko...nie mogłam sobie wymarzyć innej Matki, I te poczucie bycia kochanym ponadwszystko....​my​ślę ,że nigdy tego już nie doznam Dziękuję Ci Mamo

Monika


5yrs

Image chosen by user
Tęsknię wiesz ...Mamo.Byłaś Wymarzona Idealna Moja.Dawałaś mi serce codziennie odkąd mnie urodziłaś. Wyrwał mi Ciebie z życia ,zabrał nie pytając.Moja rana nigdy nie wygoi się. Tęsknię wiesz ...Mamo

Monika


5yrs

Image chosen by user
Ten moment kiedy Cię nie ma tu ze mną

Monika


5yrs

Image chosen by user
Musiałam umieścić to tutaj... Przepraszam Cię mamo za błędy Ale powiedz jak mam zachować się Tyle problemów, tyle złej energii A potrafisz żyć i prosto stać na nogach Wiesz czasem dziękuję nie starczy Dlatego siędze nad tekstem Czasem dziękuję nie starczy Dlatego nagrałem piosenkę Chcą dać więcej od siebie Więc rozchmurz się I nie martw się Bo teraz będzie tylko, tylko i tylko lepiej Przecież Mamy siebie Mamo jedno musisz wiedzieć Znam tylko jedno takie serce Zasługujesz na dużo więcej Rzuć smutek łap szczęście Bo jesteśmy już tak, jesteśmy tak daleko Zapinaj pas, może wcale nie być lekko Co mam powiedzieć Ci Oboje przeszliśmy przez ciemność Mamo jak patrzę co teraz się dzieje Ze szczęścia przyspiesza mi tętno Mamo muszę to powiedzieć Ci Wyglądasz tak pięknie dziś i wczoraj i jutro I przez… Sobel..,,Kocham Cię Mamo" Obejrzyj film „Sobel "Kocham Cię Mamo."

Monika


5yrs

Image chosen by user
9 lat...

Monika


5yrs

Image chosen by user
Jak często myślę o Tobie?Mamo nie ma dnia...Tak bardzo tęsknię za Tobą. Tak bardzo kocham Cię. Tak bardzo potrzebuje teraz.Dziekuje Ci, za każdy dzień w którym byłaś w moim życiu. Za Twoją obecność Mamo...

Monika


5yrs

Nie przechodzi ...czas nie leczy rany...

Monika


5yrs

End of content

No more pages to load