Irena Kołobucka

This was published in the following publications on 22.06.2011:
Gazeta Lubuska

"Zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze"

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 18 czerwca 2011 r. odeszła od nas nagle ukochana ŻONA, MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA, SIOSTRA, CIOCIA

śp. IRENA KOŁOBUCKA z domu Kacprzak

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 24 czerwca 2011 r. o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina

Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Św. Ducha (Kaplica Rokitniańska)

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka.


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Zawsze w moim sercu


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek Mamo


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Rodzinne uściski i światełka pamięci. Ania


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Szczególne, świąteczne światełko dla Ciebie MAMO !!!


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Niebiańskich Świąt Bożego Narodzenia MAMO!


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
<p>Daleki dłoniom, zawsze bliski sercu...</p> <p>Choć czas nie umniejsza bólu z powodu odejścia bliskiej osoby, a łzy nadal płyną po policzkach, to wiemy, żeTen, kto umiera, nie wyrusza w podróż donikąd, lecz wraca do domu.<span>Ku miłości Boga, który go stworzył.</span></p> <p>Zawsze pamiétam Mamo.<br /></p>


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Świąteczne Światełko...


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na cały Świąteczny czas, a bliskim życzymy dużo zdrowia spokoju i ukojenia serca...Ania z rodzinà


10yrs

Image chosen by user
<p>Nasza wigilia...z Bliskimi Nieobecnymi...</p> <p>Nasza wigilia... z Bliskimi Nieobecnymi...<br />Wigilia to dzień szczególny. Wtedy tęsknota przybiera mocniejszy odcień i dotkliwie odczuwamy brak najbliższych...To jedyny wieczór, kiedy nie można uciec przed prawdą. Nie da się przymknąć oczu, udawać, że nie ma tego krzesła, gdzie jeszcze nie tak dawno, jak zawsze, siedziało Ukochane Dziecko, Mama, Siostra...<br />W wigilijny wieczór spot­ka­m się z Wami, moi Bliscy Nieobecni, w ciszy. Przy opłatku...</p> <p><span><span>Kocha</span>m Cię Mamo...</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Bądź przy nas Mamo


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Ave Maryja woła cały świat...


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek Mamo.


10yrs

Image chosen by user
Ania, Frank i Sarunia


10yrs

Image chosen by user
Tam gdzie gwiazdy lśnią, nasz Bóg zbudował Ci dom


10yrs

End of content

No more pages to load