Weronika Burzawa

This was published in the following publications on 20.02.2012:
Dziennik Bałtycki

<p>&quot;Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo chmurnieje,<br />słońce wstaje tak wolno, przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień...&quot;<br />Poświatowska<br />Z rozdartym sercem zawiadamiamy, że 15 lutego 2012 r. odeszła<br />śp<br />Weronika Burzawa<br />Ceremonia pożegnania odbędzie się dnia 22 lutego 2012 r.<br />Msza św. o godz. 12.30 w kościele pw. Św. Maksymiliana Kolbe. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na Cmentarzu Witomińskim.<br />Pogrążeni w wielkim smutku<br />Babcia Cecylia i Wujek Tomek</p>

"Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo chmurnieje,
słońce wstaje tak wolno, przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień..."
Poświatowska
Z rozdartym sercem zawiadamiamy, że 15 lutego 2012 r. odeszła
śp
Weronika Burzawa
Ceremonia pożegnania odbędzie się dnia 22 lutego 2012 r.
Msza św. o godz. 12.30 w kościele pw. Św. Maksymiliana Kolbe. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na Cmentarzu Witomińskim.
Pogrążeni w wielkim smutku
Babcia Cecylia i Wujek Tomek

Beach

Dnia 15 lutego 2012 roku odeszła
śp.
Weronika Burzawa
Dziękuję Ci za to, że byłaś i jesteś...
Przepraszam, że mieliśmy siebie tak mało i tak krótko...
Tata

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Babcia Basia


14yrs

Image chosen by user
<p>WERONICZKO!!</p> <p>Weroniczko, gdyby miłość i łzy potrafiły Cię wskrzesić btła Byś dziś ze Mną .</p> <p>Nie pytam Cię Boże czemu Ją zabrałeś lecz dziękuje że Nam Ją dałeś .</p> <p style="text-align:center">Babcia Basia.</p>


14yrs

Image chosen by user

II LO


14yrs

Image chosen by user

Ania


14yrs

Image chosen by user

Ania


14yrs

Image chosen by user

Magda


14yrs

Image chosen by user

Ewa


14yrs

Image chosen by user

Babcia Barbara


14yrs

Image chosen by user

Honorata


14yrs

Image chosen by user

asia


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka z rodziną z Liśca


14yrs

Image chosen by user
<p>Łączymy się w bólu</p> <p><span>J 11,25-26</span></p> <p style=""><span>„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. </span></p> <p style=""><span>Kto wierzy we Mnie, nawet jeśli umarł, będzie żył.</span></p> <p style=""><span>Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki."</span></p> <p style=""><span>Łączymy się z Wami w bólu.</span></p> <p style=""><span>Zofia i Henryk z Michałem</span></p> <p style=""><span>Agnieszka i Michał z Tobiaszem</span></p> <p style=""><span>Marianna i Stanisław z rodziną</span></p> <p style=""><span>Anna z rodziną</span></p> <p style=""><span>Barbara z rodziną</span></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętamy</p> <p>"Bóg jest ucieczką i siłą naszą,</p> <p>Pomocą w utrapieniach najpewniejszą.</p> <p>Przeto się nie boimy, choćby ziemia zadrżała</p> <p>I góry zachwiały się w głębi mórz."</p> <p>(Psalm 46; 2-3).</p> <p>Wspieramy Was w modlitwach naszych.</p> <p>Rodzina Ziemniczaków z Liśca Wielkiego.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load