Leszek Radzki
This was published in the following publications on 23.11.2011:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 23.11.2011:
Kurier Lubelski
W dniu 20 listopada 2011 roku w Warszawie zmarł nasz ukochany Brat LESZEK RADZKI - Muzyk - dla którego muzyka była całym życiem. Występował w zespołach lubelskich m.in. "Bezimienni" i "Minstrele" i warszawskich oraz za granicą.
Żegnamy Cię Leszku.
Rodzina
End of content
No more pages to load
przyjaciele
14yrs
Marek Stępień
14yrs