Jerzy Nowacki

This was published in the following publications on 08.10.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....<br />Walczyłeś, ale przegrałeś.<br />Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku<br />odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu<br />mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,<br />SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER</p>
<h5><strong>ŚP.<br />JERZY NOWACKI</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20<br />na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie<br />rodzina</p>
<p>Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu<br />o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej</p>

"Od życia dużo chciałeś, od siebie wiele dałeś....
Walczyłeś, ale przegrałeś.
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 października 2011 roku
odszedł pozostawiając bliskich w głębokim żalu
mój kochany MĄŻ, nasz kochany TATA,
SYN, TEŚĆ, DZIADEK, BRAT, WUJEK i SZWAGIER

ŚP.
JERZY NOWACKI

Pogrzeb odbędzie się 11 października 2011 roku o godz. 11:20
na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie
rodzina

Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu
o godz. 6:30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​żona


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​żona


9yrs

Image chosen by user
5 rocznice Twojego Odejścia ...Moja Pamięć i Modlitwa Maryla


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy dziadku,​wnuczki


9yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie tato...Ania i Tomek


9yrs

Image chosen by user
<p>5 lat temu...</p> <p><strong>5 lat temu...</strong><span> Anioły poprowadziły Cię JERZY powoli, drogą prostą do nieba. Uniosły Cię na skrzydłach wysoko, na sam szczyt. Tam, gdzie miłość i szczęście. Odzyskałeś pełnię świadomości, spotkałeś się z Panem i najbliższym Przyjacielem. Boże, proszę, daj Jerzemu wieczne odpoczywanie, daj Mu jasność Twojego Światła na wieki, a wszystkich cierpiących otul Swoją Miłością.</span></p> <p>Niechaj nasze modlitwy i serdeczne myśli o Tobie przyniosą Ci JERZY radość w Domu Pana. Niech słowa płynące z naszych serc zawsze towarzyszą Tobie w Wieczności.</p> <p>Pamiętam o Tobie Aniele i modlę się o rychłe oczyszczenie Twojej Duszy. Z Twoimi bliskimi JERZY jestem całym sercem</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
<p>Moje serdeczne Podziękowanie...</p> Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pamięć o moim mężu śp. Jerzym... Za wszystkie zapalone światełka, piękne wiersze i słowa otuchy. Bardzo dziękuję... Nowacka L


9yrs

Image chosen by user
<p>5 rocznica ...Przekroczyłeś bramy Niebios Jureczku...</p> •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”* „Myślę o Tobie, gdy rano wstaję Kiedy się myję i gdy się ubieram I w drodze do pracy I w czasie pracy I gdy ukradkiem łzy ocieram Myślę o Tobie, wśród ciszy w samochodzie I gdy na światłach przebiega przechodzień Myślę o Tobie, gdy obiad gotuję I gdy stęskniona po kuchni się snuję Myślę o Tobie, gdy wieczór i rosa I gdy łażę po trawie bosa Myślę o Tobie, gdy słońce świeci I kiedy deszczyk z nieba leci Myślę o Tobie, gdy jestem chora I kiedy czuję, że to nie pora Myślę o Tobie, gdy sen nie przychodzi I gdy modlitwa mnie zawodzi.” •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥• Kto już wycierpiał aby być po tamtej stronie, żyje tak jak chce i kiedy chce. Miejsca na ziemi nie zastąpi nam po Tobie nic ,ale wiara,że jesteś szczęśliwy cieszy serce moje. Dla Ciebie Jureczku moja modlitwa ...Żona


9yrs

Image chosen by user
<p>W sercach, w myślach i we wspomnieniach...w 5 rocznicę Twojego Odejścia</p> "Czas nie goi ran. Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić je, a później pozwala żyć z tymi ranami" IN MEMORIAM śp. JERZEMU NOWACKIEMU 6 października 2016 r. mija Piąta Rocznica śmierci. W tym dniu w Jego intencji zostanie odprawiona msza św. o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Zielonej Górze. W moim sercu żyć będziesz zawsze. Żona


9yrs

Image chosen by user
Moje myśli przy Tobie...żona


9yrs

Image chosen by user
Jesteś w Naszej Pamięci Wujku...Ewa i Julia


9yrs

Image chosen by user
Jesteś w Mojej Pamięci...​Zosia


9yrs

Image chosen by user
5 lat Jesteś w Naszej Pamięci...​Wandzia i Leszek


9yrs

Image chosen by user
MMama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Moje Serce z Tobą...żona


9yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​żona


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju...​żona


9yrs

Image chosen by user
<p>06.X.2016 r. 5 rocznica...</p> 6 października 2016 r. - 5 rocznica śmierci mojego św. pamięci męża. Dnia 6 października 2016 r. o godz. 18,00 (czwartek) w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej zostanie odprawiona msza św. w Jego intencji...


9yrs

End of content

No more pages to load