Kazimierz Zajfert

This was published in the following publications on 15.12.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak, ten, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 grudnia 2010 roku odszedł od nas ukochany MĄŻ, TATUŚ, TEŚĆ, DZIADEK i PRADZIADEK</p>
<h4>śp. KAZIMIERZ ZAJFERT</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 grudnia 2010 roku o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina.</p>

"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak, ten, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 grudnia 2010 roku odszedł od nas ukochany MĄŻ, TATUŚ, TEŚĆ, DZIADEK i PRADZIADEK

śp. KAZIMIERZ ZAJFERT

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 grudnia 2010 roku o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

DZIADZIUSIOW I. WIOLA


15yrs

Image chosen by user
<p>SMUTEK.......</p> <p>ZGASŁEŚ NAM JAK ŚWIECY PŁOMYK...BEZ BUNTU , BEZ SŁOWA SKARGI , BEZBRONNY...SAMOTNY W TEJ OSTATNIEJ DRODZE I TYLKO SMUTEK BOLESNY,I PAMIEĆ ŻYWA O TOBIE W NAS POZOSTANIE......NA ZAWSZE.WIOLA, MARIUSZ,MARIA,PAULA.</p>


15yrs

Image chosen by user

wioletta szańczuk


15yrs

Image chosen by user

ADAM I JOLA


15yrs

Image chosen by user

DLA DZIADKA. MARIUSZ.


15yrs

Image chosen by user

DLA DZIADZIUSIA. WIOLA, PAULA.


15yrs

Image chosen by user

RODZINA.


15yrs

Image chosen by user
<p>ODEJŚCIE</p> <p><br />Odeszła z mego życia najważniejsza osoba,<br />zabrała mi ją z tego świata ciężka choroba.<br />I chodź walczyć z nią próbowała,<br />ta nie dała za wygraną i ją pokonała.<br />Wniosła tyle cierpienia w jej życie,<br />zatrzymała w pewnym momencie jej serca bicie.<br />I wtedy w niebieskie wrota pofrunęła,<br />przed Panem swym stanęła.<br />I prosiła Pana, by dał jej się wytłumaczyć<br />i wszystkie grzechy zechciał jej wybaczyć.<br />I gdy już swą duszę oczyściła,<br />do reszty aniołów się dołączyła.<br />I czuwa teraz nad cała swą rodziną,<br />którą opuściła wczesną godziną.<br />I czasem we śnie pokazuje,<br />że razem z wszystkimi w niebie się raduje. TAK BARDZO SMUTNO BEZ CIEBIE KOCHANY DZIADKU.WIOLA.</p>


15yrs

Image chosen by user

ŻONA MARIA Z PAULĄ.


15yrs

Image chosen by user

KOCHANEMU DZIADZI WIOLA.


15yrs

Image chosen by user

SPOCZYWAJ W SPOKOJU.ŻONA MARIA


15yrs

Image chosen by user

stanislaw helena


15yrs

Image chosen by user

WIOLA, MARIUSZ, PAULA.


15yrs

Image chosen by user

ŻONA MARIA


15yrs

Image chosen by user

MARIA,WIOLA, PAULA, MARIUSZ.


15yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


15yrs

Image chosen by user

ŻONA MARIA, WNUCZKA WIOLA.


15yrs

Image chosen by user

WIOLA,PAULA, MARIUSZ.


15yrs

Image chosen by user

Adam M.


15yrs

Image chosen by user

żona MARIA,PAULA, WIOLA


15yrs

Image chosen by user

wioletta szańczuk


15yrs

Image chosen by user

Kacper


15yrs

Image chosen by user

sasiad


15yrs

Image chosen by user
<p>TĘSKNOTA</p> <p><br />GDYBYŚ BYŁ TERAZ PRZY MNIE USŁYSZAŁBYM PŁACZ MOJEJ DUSZY .....JĘKI TĘKNOTY........SZEPT NIEPEWNOSCI....DOTYK SMUTKU...GDYBYŚ BYŁ TERAZ PRZY MNIE NIE PŁAKAŁBYM ZA TOBĄ.......ŚMIERĆ TO NIE KONIEC...NIE BOJĘ,SIĘ TO TYLKO SEN,KIEDY SIĘ OBUDZISZ,OBEJMĘ CIĘ SWYM RAMIENIEM....... KOCHAMYCIĘ DZIADKU............. ......</p>


15yrs

End of content

No more pages to load