Tomasz Kałuża

This was published in the following publications on 27.08.2011:
Gazeta Wrocławska

<p>Z bólem, w głębokim żalu i smutku zawiadamiamy, że w dniu 22 sierpnia 2011 roku<br />odszedł od nas tragicznie w wieku 22 lat<br />nasz ukochany Syn i Wnuk</p>
<p>ŚP</p>
<h4><strong>Tomasz Kałuża</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 sierpnia 2011 roku. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie o godzinie 8.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się o godzinie 10.40 na cmentarzu Osobowickim.<br />Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>

Z bólem, w głębokim żalu i smutku zawiadamiamy, że w dniu 22 sierpnia 2011 roku
odszedł od nas tragicznie w wieku 22 lat
nasz ukochany Syn i Wnuk

ŚP

Tomasz Kałuża

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 sierpnia 2011 roku. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie o godzinie 8.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego.
Pogrzeb odbędzie się o godzinie 10.40 na cmentarzu Osobowickim.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Tęsknię...</p> <p>... za Tobą dzisiaj, wczoraj, zawsze. Niezmiennie. Nieustannie, każdego ranka, każdego popołudnia, co wieczór, co noc.</p> <p>Tęskni za Tobą serce moje, moje myśli, dłonie moje. O każdej dnia porze i nocy godzinie myśl moja powraca do Twojej myśli, by powrócić z powrotem tęsknotą. Zawsze.</p> <p>Na wieki...</p> <p>Cukierku...</p> <p>[`]</p>


14yrs

Image chosen by user

Joanna - zawsze przy Tobie.


14yrs

Image chosen by user

Małgorzata


14yrs

Image chosen by user
<p>MÓDLMY SIĘ WSZYSCY ZA TOMKA !!!!!!!!!</p> <p style=""><em><span><span>Zdrowaś Maryjo</span></span></em></p> <p style=""><em><span><span><span>Zdrowaś Maryjo,</span></span><span> łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen</span></span></em></p>


14yrs

Image chosen by user

W trzecią 'miesięcznicę '


14yrs

Image chosen by user

Kamila


14yrs

Image chosen by user
<p>Dla Ciebie Tomku...</p> <p><span><span><span><span><span>Anioły są takie ciche zwłaszcza te w Tatrach,<br />gdy spotkasz takiego w górach wiele z nim nie pogadasz<br />Najwyżej na ucho ci powie, gdy będzie w dobrym humorze,<br />że skrzydła nosi w plecaku nawet przy dobrej pogodzie.<br />Anioły są całe zielone zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />łatwo w trawie się kryją i w opuszczonych sadach.<br />W zielone grają ukradkiem, nawet karty mają zielone<br />zielone mają pojęcie, a nawet zielony kielonek.<br />Anioły tatrzańskie, tatrzańskie anioły<br />dużo w was radości i dobrej pogody.<br />Tatrzańskie anioły, anioły tatrzańskie,<br />gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.<br />Anioły są całkiem samotne zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />w kapliczkach zimą drzemią, choć może im nie wypada.<br />Czasem taki anioł samotny zapomni, dokąd ma lecieć<br />i wtedy całe Tatry mają szaloną uciechę.<br />Anioły są wiecznie ulotne zwłaszcza te w <span><span><span><span><span> Tatrach</span></span></span></span></span><br />Nas też czasami nosi po ich anielskich śladach.<br />One nam przyzwalają i skrzydłem wskazują drogę<br />i wtedy w nas się zapala wieczny tatrzański ogień.</span></span></span></span></span></p> <p>Joanna i Bartosz...</p>


14yrs

Image chosen by user

Rodzice


14yrs

Image chosen by user

Roman


14yrs

Image chosen by user

Górski przyjaciel


14yrs

Image chosen by user

Janek


14yrs

Image chosen by user

Emilia Przybylska


14yrs

Image chosen by user

Tęsknimy za Tobą


14yrs

Image chosen by user

Brygada z Wałbrzycha


14yrs

Image chosen by user

Asia


14yrs

Image chosen by user

Twoja Monia


14yrs

Image chosen by user

weronika


14yrs

Image chosen by user
<p>Oddani na zawsze</p> <p>Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą :(</p> <p>Oby szczerość , serdeczność , uczynność , uczciwość, bezinteresowność, miłość do ludzi i otaczającego świata wskazywane nam przez Tomka były drogowskazem dla nas wszystkich do lepszego jutra . Szczęśliwi ci którzy zdąrzyli z Tobą spędzić chwilę w oceanie czasu - jaka szkoda , że tak krótką - lecz dziękujemy przynajmniej za to:( !!</p> <p>Wypoczywajw spokoju na niebiańskichłąkach Pana Naszegoprzy dzwiękach gitary podziwiając biedronki</p> <p>Dobranoc</p>


14yrs

Image chosen by user

Marta Staszczak


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew J. Piotrowski


14yrs

Image chosen by user

Alicja Czerwonka


14yrs

Image chosen by user

Monika


14yrs

Image chosen by user

Przyjaciel na zawsze


14yrs

Image chosen by user

Ewelina Gonet


14yrs

End of content

No more pages to load