Jadwiga Koralewska
This was published in the following publications on 05.01.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 05.01.2011:
Głos Wielkopolski
,,Była cicha i piękna jak wiosna
żyła prosto, zwyczajnie jak my.
Ona Boga na świat nam przyniosła
na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały..."
Kochana Ciociu Jadziu
za Twoją miłość, roztropność, opiekę, modlitwę,
za nieustanne niesienie pomocy, za skromność,
za rozmowy o codzienności i rzeczach ostatecznych,
za to, że Byłaś z nami,
za to wszystko, czego nie da wyrazić się słowami:
dziękujemy.
Do zobaczenia Ciociu,
tęsknimy bardzo za Tobą
Madzia z Marcinem
oraz z Zuzią, Julcią, Mają i Noemi
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że dnia 2 stycznia 2011 r.
odeszła do Pana nasza najukochańsza Ciocia Jadzia
śp
Jadwiga Koralewska
lat 90
Byłaś nam naszą podporą i ostoją, dziękujemy ci za to Kochana Ciociu!
O tej bolesnej stracie zawiadamiają
Wandzia, Tadeusz i Zbyszek z Rodzinami
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu miłostowskim (wejście od ul. Gnieźnieńskiej)
w dniu 7 stycznia 2011 r. o godzinie 10.30.
End of content
No more pages to load
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
Jeszcze mocniej
11yrs
W 4 rocznicę, z tęsknotą.
11yrs
Błogosławionych Świąt Ciociu!
11yrs
Cioci...
11yrs
40 lat, Ciociu!
11yrs
Urodzinowo przytulam...
11yrs
O sile ducha dla Papieza
11yrs
O zdrowie dla Annabel
11yrs
Proszę o pomoc.
12yrs
Brakuje Ciebie Ciociu!
12yrs
Z modlitwą.
12yrs
Cioci z tęsknotą
12yrs
Agnieszka z rodzina
12yrs
W wigilijny wieczór.
12yrs
Błagam
12yrs
Jeszcze jedna
12yrs
Prośba
12yrs
Magda i Maksiu
12yrs
Cioci.
12yrs