Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 07.06.2011:
Gazeta Pomorska

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach, podzielają nasz ogromny smutek po odejściu naszej najukochańszej żony, matki, babci i teściowej śp. Marii Błażejczak z domu Ojczenasz, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej składamy serdeczne podziękowania MĄŻ, CÓRKI z MĘŻAMI i WNUKI

Beach
<p><em>Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 31 maja 2011 roku odeszła od nas<br />najukochańsza mama, teściowa i wspaniała babcia</p>
<h4><strong>śp.<br />Maria Błażejczak<br />lat 79<br />z domu Ojczenasz</strong></h4>

<p>Pogrążona w olbrzymim smutku<br />CÓRKA ALICJA z MĘŻEM i SYNAMI</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Bądź przy mnie, bądź...</p> <p>Najukochańsza mamusiu, tak bardzo potrzebuję Twojej rady, słowa, cierpliwości i ciepłego spojrzenia. Wspomóż mnie i bądź przy mnie.</p> <p>Bardzo Cię kocham!</p>


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user
<p>Bądź przy mnie, proszę.</p> <p><strong>Mamuś, bądź przy mnie w tych trudnych chwilach... Chcę poczuć, że jesteś obok.</strong></p>


14yrs

Image chosen by user

Ania


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Twych Imienin!!!</p> <p><strong>W dniu Twych Imienin, w dniu Twego Święta, serce mi bije, serce pamięta, </strong><br /><strong>niech więc życzenia lecą listownie, </strong><br /><strong>bo nie mam szansy przekazać słownie, </strong><br /><strong>niech lecą prędko do swego celu, </strong><br /><strong>niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.</strong></p> <p><strong>Bądź tak szczęśliwa, jak kwiat na wiosnę,<br />Gdy uśmiech słońca kielich mu rozchyla.<br />Niech wokół Ciebie same kwiaty rosną,<br />A woń ich słodka życie w Niebie Ci umila!</strong></p> <p>Pamiętasz, Mamuś, kosz pełen kwiatów? Podobały Ci się bardzo.</p> <p>Życzę Tobie wspaniałego śpiewu ptaków, pięknego słońca, szczęścia, ciepła, które tak lubiłaś i odpoczynku!</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


14yrs

<p>Mamuś, życzę nieba kolorowego!</p> <p>Chciałabym wiedzieć, że tam jest lepiej. Chciałabym móc uwierzyć, że jesteś radosna i beztroska. Zamykam oczy. Biegasz wśród łąk kwiecistych słońcem malowanych w białej sukience, uśmiechnięta, zdrowa, bez bólu, trudów życia czy rozpaczy. Twoje radujące oczy uśmiechem spowite lśnią. Chyba mnie nie widzisz, ale ja widzę Ciebie i to mi wystarczy. Jestem trochę spokojniejsza. Nawet mogę zdążyć łzy wycierać z mojej ciągle zapłakanej twarzy, która postarzała się w mgnieniu oka, gdy Ciebie zabrakło.</p> <p>Mamuś, bądź szczęśliwa!!!!! Tylko tego pragnę.</p>


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user
<p>Dziś są Twoje 80-te urodziny!!!!!!</p> <p><span><span>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</span></span></p> <p><span><span>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</span></span></p> <p><strong>Gdybyś była przy nas, skończyłabyś dziś 80 lat!</strong> Bardzo żałuję, że nie dotrzymałaś tego dnia. Walczyłaś dość dzielnie, lecz w ostatnich dniach postanowiłaś odejść... To boli po dziś dzień.</p> <p>Mamuś, nie chcę czuć, że Cię nie ma.</p> <p>Wciąż podświadomie wierzę, że to się nie stało. Nie każ mi myśleć, że jest inaczej. Chcę marzyć o Twoim powrocie. Chcę pobiec do Ciebie z kwiatami , jak zawsze, złożyć Ci życzenia, wycałować i siąść, by rozmawiać o wszystkim. <span><br />Najpiękniejsze składam Ci życzenia<br />z głębi serca płynące, czekające spełnienia,<br />niechaj w tamtym świecie kłopoty znikną, zdrowia przybędzie, niechaj słońce dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim niebiańskim życiu będzie spełnione</span>.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


14yrs

Image chosen by user

NATALIA CHMIELEWSKA


14yrs

Image chosen by user
<p>Chciałbym zapytać: kiedy wrócisz???</p> <p>Świadomość, że to niemądre pytanie, boli.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user

natalia chmielewska


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


14yrs

Image chosen by user

Kochająca najmłodsza.


14yrs

Image chosen by user
<p>Powoli mija 10 miesięcy odkąd odeszłaś...</p> <p><strong> ♥ Moja Mamo, Mamo droga ♥, </strong></p> <p><strong>Tyś mi daną jest od Boga, bo troskliwość Twoja cała nad moim życiem czuwała. Czyż zdołam zliczyć dary Twej miłości? Czy je spłacę ceną mej wdzięczności? Od onej chwili, gdyś mi życie dała, jakby Stróż Anioł zawsze przy mnie stałaś. Twej miłości i poświęceń siła, kochać Boga i ludzi uczyłaś i byś poświęceń miary dopełniła, do świętych nauk duchaś mi wdrożyła. Gdy życie moje szło krzywo lub spacznie, na drogę cnoty wiodłaś mnie opacznie, Za Twoją miłość Aniele Wcielony bądź życiem moim całym uwielbiany!!!<br /></strong></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center">Nasi najbliżsi, po obłokach stąpający o skrzydłach roztańczonych. Czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas rodzinach opuszczonych. Dlaczego tak wcześnie Bóg Was w tę podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę. Kto śmiał odległość taką postawić nam za przeszkodę? Wy tam – my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie. Wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie! My dla Was wszystko – wierzcie – w nagrodę uczynimy, by poczuć, dotknąć, utulić i znowu uśmiech zobaczyć… Nieba Wam uchylimy, choć niebo dla Was otworem uchylone. Dla nas dzień bez Was to cierpienie, serce z bólu rozżarzone.</p>


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


14yrs

Image chosen by user

Alicja Michalak


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


14yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś..............</p> <p><strong>Odczuwając na co dzień ten brak Ciebie bolący, tęsknię ogromnie............​​.....</strong></p>


14yrs

End of content

No more pages to load