Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 07.06.2011:
Gazeta Pomorska

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach, podzielają nasz ogromny smutek po odejściu naszej najukochańszej żony, matki, babci i teściowej śp. Marii Błażejczak z domu Ojczenasz, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej składamy serdeczne podziękowania MĄŻ, CÓRKI z MĘŻAMI i WNUKI

Beach
<p><em>Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 31 maja 2011 roku odeszła od nas<br />najukochańsza mama, teściowa i wspaniała babcia</p>
<h4><strong>śp.<br />Maria Błażejczak<br />lat 79<br />z domu Ojczenasz</strong></h4>

<p>Pogrążona w olbrzymim smutku<br />CÓRKA ALICJA z MĘŻEM i SYNAMI</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuniu, bądź radosna, spokojna i szczęśliwa.</p> <p><strong>Mamusiu droga, wciąż proszę Boga, który króluje na niebie, by ręką Boską przed wielka troską ochraniać zawsze chciał Ciebie. Dziś tym goręcej z duszy dziecięcej prośba się w górę wyrywa, abyś się miła, spokojem cieszyła i zawsze była szczęśliwa.</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Ola


13yrs

Image chosen by user

CH. NATALIA


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user
<p>Święto Zmarłych ...</p> <p style="text-align:center"><br /><strong><em>Jest taki dzień w roku...<br />Kiedy refleksja w serce się wkrada,<br />deszczowy zazwyczaj i zimny...<br />dzień...1-ego listopada.<br />To taki czas zadumy,<br />modlitwy nad zmarłych duszami.<br />Choć ICH już nie ma wśród nas...<br />kochamy nadal, więc pamiętamy.<br />Patrzę na płomień tlący się w zniczu.<br />Smutek i żal się we mnie budzi.<br />Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:<br />„Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”<br />Zabierasz tych, co mają serca szlachetne.<br />A ci bez niego po ziemi stąpają.<br />Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych...<br />którzy tak bardzo się kochają.<br />Kiedy już opuszczam bramy cmentarza...<br />zmarłe dusze żegnam powoli...<br />Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję...<br />że za rok tu przyjść mi pozwoli...</em></strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija półtora roku, odkąd odeszłaś...</p> <p>W nocy myślałam, zamiast spać. Tęskniłam za Tobą, jak co dzień. Mogłabyś już wrócić? Ciężko jest bez Ciebie. Chcę trzymać Cię za rękę, śmiać się razem z Tobą i być zła, że masz inne zdanie na jakiś temat, niż ja. Chcę przytulić Cię i nigdy nie puścić. Tęsknię za Tobą okrutnie. Bardzo Cię kocham, Mamuś.</p>


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user
<p>Czy ten okrutny sen kiedyś się skończy?</p> <p>Tak chciałabym zbudzić się, przetrzeć oczy, wstać z łóżka, spojrzeć przez okno w słoneczne niebo... Telefon dzwoni, odbieram i słyszę Twój śliczny głos, Mamuś... Tak. W takim momencie byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. Całowałabym Twoje ręce, jak zwykle. Czułabym zapach Twych włosów, czesałabym je, układała, tak, jak lubiłaś. Wyglądałabyś pięknie,jak zawsze. Widzę przez mgłę Twój uśmiech i pojąć nie mogę, jak mogło tak skończyć się moje życie przy Tobie?</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Niech słonko zawsze Ci świeci.</p> <p>Bądź radosna, szczęśliwa, uśmiechnięta. Bądź przy nas, Mamuś moja. Smutno nam żyje się bez Ciebie...</p>


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user
<p>Tesknię, myślę, kocham...</p> <p>Nie ma dnia, nie ma nocy, by myśli moje nie krążyły wokół Ciebie. Mamuś, proszę, daj mi znać, że jesteś szczęśliwa. Bardzo proszę. Chcę być spokojna i wierzyć, że jest Ci tam dobrze wśród błękitu nieba, fruwających Aniołków, blisko ciepłych promieni słońca. Bardzo tęsknię.</p>


13yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user
<p>Bądź szczęśliwa wśród Aniołków!</p> <p>Bądź, Mamuś, szczęśliwa wśród Aniołków! Wierzę, że jesteś radosna, uśmiechnięta, bez krzywd, trosk, bólu, wśród błękitu chmur, ciepłego słońca i kwiatów. Bądź przy nas, jak my jesteśmy zawsze przy Tobie. Kocham i kochać nie przestanę.</p>


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

End of content

No more pages to load