Mateusz Cylka

This was published in the following publications on 30.05.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć ani się pogodzić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 maja 2011 zmarł kochany syn, brat, wnuk i siostrzeniec śp. Mateusz Cylka lat 18 Msza św. żałobna odprawiona zostanie 30.05. 2011 o godz. 9.00 w kościele parafii św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w bólu RODZICE, SIOSTRY i RODZINA</p>

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć ani się pogodzić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 maja 2011 zmarł kochany syn, brat, wnuk i siostrzeniec śp. Mateusz Cylka lat 18 Msza św. żałobna odprawiona zostanie 30.05. 2011 o godz. 9.00 w kościele parafii św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w bólu RODZICE, SIOSTRY i RODZINA

Beach

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia i kolegi śp. Mateusza Cylki wyrazy szczerego współczucia RODZINIE składają uczniowie klasy III C ZSP nr 3 w Inowrocławiu z wychowawczynią

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Pewnego dnia pojawia się smutek,<br />Nieproszony przez nikogo.<br />Oczy tracą swój dawny blask,<br />Jak drzewa liście.<br />Wciąż jest kogoś brak,<br />Puste krzesło, miejsce przy stole.<br />Wspomnienia na starych fotografiach.<br />Pewnego dnia linia życia,<br />Tak nagle się przerwała...</p> <p>Ja nadal w to niewierze.!! ;(</p>


15yrs

Image chosen by user

Betina


15yrs

Image chosen by user

Kasia


15yrs

Image chosen by user

kuzynka


15yrs

Image chosen by user

Kasia


15yrs

Image chosen by user

Michał


15yrs

Image chosen by user

Kasia


15yrs

Image chosen by user

gosc


15yrs

Image chosen by user

gość


15yrs

Image chosen by user

kolega Patryk


15yrs

Image chosen by user

Patryk


15yrs

Image chosen by user
<p>Mateusz...</p> <p>Odeszłeś tak szybko że ani uwierzyć, ani się z tym pogodzić... ;((</p>


15yrs

Image chosen by user

natalia


15yrs

Image chosen by user
<p>Modl sie za nami.!!</p>


15yrs

Image chosen by user

Monika


15yrs

Image chosen by user
<p>Odszedłeś tak szybko pozostawiajc po sobie smutek i ból [*]</p> <p><span><strong>Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...<br /></strong></span></p>


15yrs

Image chosen by user

Kasia


15yrs

Image chosen by user

Monika


15yrs

Image chosen by user

Kasia


15yrs

Image chosen by user
<p>;((</p> <p>Minely juz dwa dni odkad cie pozegnalismy...</p> <p>Ale ja i tak niewierze i nie rozumiem dlaczego??</p> <p>Byles z nami bylo dobrze niema cie jest zle...</p> <p>Miales 18 lat ;((</p> <p>za 10 dni miales miec egzamin na prawo jazdy tak bardZo sie cieszyles z niego a my razem z toba;((</p> <p>szkoda ze cietu juz niema mam ci tyle do powiedzenia... goraco tam u ciebie na gorze ale trzymaj sie Mateuszku. Tesknimy za toba strasznie. Czuwaj nad nami.!! ;* Kochamy Cie.!!:*</p>


15yrs

Image chosen by user

kolezanka


15yrs

Image chosen by user

Agnieszka Pijanowska


15yrs

Image chosen by user

Kuba Sobczak


15yrs

Image chosen by user
<p>;(( Dlaczego??</p> <p>Odeszłeś nic nie mówiąc... Dlaczego??</p> <p>Nikt nie może w to uwierzyć nie może przyjąć tego do wiadomości;((</p> <p>Zostawileś nas z dnia na dzien...;((</p> <p>Mimo wszytsko duszą jesteś z Nami.!!</p> <p>:** łap może doleci</p>


15yrs

End of content

No more pages to load