Jacek Taba

This was published in the following publications on 03.07.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę, będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 czerwca 2010 roku zginął tragicznie w wieku 50 lat nasz kochany TATUŚ</p>
<h4><strong>śp. JACEK TABA</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 lipca 2010 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku dzieci.</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę, będziesz żył w naszych sercach i myślach"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 czerwca 2010 roku zginął tragicznie w wieku 50 lat nasz kochany TATUŚ

śp. JACEK TABA

Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 lipca 2010 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku dzieci.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Anna


13yrs

Image chosen by user

Tesknie za Toba - Anna


13yrs

Image chosen by user

Kasia z rodzina


13yrs

Image chosen by user

Swiatelko dla Ciebie - Anna


13yrs

Image chosen by user

Grazyna z rodzina


13yrs

Image chosen by user

Grazyna


13yrs

Image chosen by user

Smutek nie mija,​tesknie-Anna


14yrs

Image chosen by user

Tesknie Anna


14yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Twoich Urodzin</p> <p>´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´<br />♥«_<strong>PAMIĘTAM</strong>_»♥<br />´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´</p> <p><br /><strong>Tak mi smutno dzien bez Ciebie zaczynac,</strong><br /><strong>Tak mi smutno Ciebie wspominac,</strong><br /><strong>Tak ciezko zyc bez Ciebie</strong>.....</p>


14yrs

Image chosen by user
<h5><strong>Kazdy dzien bez Ciebie,to dzien bez radosci i usmiechu...nawet taki dzien jak dzisiaj.</strong></h5> <h5><strong>Tesknie za Toba i bardzo Cie kocham</strong></h5> <h5><strong>Anna</strong></h5>


14yrs

Image chosen by user

Bardzo tesknie za Toba - Anna


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnieniem teraz zyje,<br />usmiecham sie i smuce ,<br />lecz to co w zyciu minelo,<br />niestety - juz do mnie nie wroci.</p> <p>Ciezko zyc bez Ciebie :(</p> <p>Anna</p>


14yrs

Image chosen by user
<p><em><strong>"... Ty zyjesz, choc martwe sa Twe powieki,</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>bo w sercu moim trwac bedziesz na</strong></em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>wieki..." </strong></em></p> <p style="text-align:center"><strong><em>Anna</em></strong></p>


15yrs

Image chosen by user

Jak zyc bez Ciebie - Anna


15yrs

Image chosen by user

Zawsze bedziesz - Anna


15yrs

Image chosen by user

Kazda mysl biegnie do Ciebie


15yrs

Image chosen by user
<p>Gdybym mogla cofnac czas....<br />6 miesiecy temu wystarczyla jedna chwila,jedna sekunda<br />zeby wszytko zmienilo sie w moim zyciu....,<br />Tego dnia pojawily sie lzy smutek i zal a oczy stracily dawny blask.</p> <p>Odszedles tak szybko bez pozegnania,jak,ten, co nie chce swym odejsciem smucic,<br />Jak ten,co wierzy w chwili rozstania,<br />ze ma niebawem z dobra wiescia wrocic.....</p> <p>Nigdy nie zapomne lat spedzonych z Toba,<br />Zawsze bedziesz w moim sercu.<br />Anna</p>


15yrs

Image chosen by user

Danuta


15yrs

Image chosen by user

Kolejny dzien bez Ciebie -Anna


15yrs

Image chosen by user

Smutno bez Ciebie Anna


15yrs

Image chosen by user

Grazyna z rodzina


15yrs

Image chosen by user

Anna


15yrs

Image chosen by user
<p>Nie ma takich slow,zebyopisac moje cierpienie,<br />Glebokiego smutku nie da sie wyrazic lzami,<br />Nie da sie zaszyc rany,ktora jest w moim sercu.</p> <p style="text-align:left">Dzisiaj jest wigilja...nie wiem jakja przezyje bez Ciebie....</p> <p style="text-align:left">Ale wiem,ze sercu i przy stole bedziesz ze mna.</p> <p style="text-align:left">Anna</p>


15yrs

Image chosen by user

smutek,żal nie przemija- Anna


15yrs

End of content

No more pages to load