Irena Ryńska

This was published in the following publications on 12.01.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Czas mija, ból rozstania pozostał Tęsknota i żal nie maleją Zostaje tylko smutek i wspomnienia Choć odeszłaś wśród nas ciągle żyjesz W naszych sercach Twoje serce bije. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 9 stycznia 2011 roku odeszła nagle nasza ukochana Mama, Babcia, Teściowa i Synowa śp. Irena Ryńska z domu Jędrzejewska lat 59. Msza św. żałobna dprawiona zostanie dnia 13.01.2011 r. o godz. 13.00 w bazylice św. Apostołów Piotra i Pawła w Kruszwicy. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym. Pogrążona w żalu RODZINA</p>

Czas mija, ból rozstania pozostał Tęsknota i żal nie maleją Zostaje tylko smutek i wspomnienia Choć odeszłaś wśród nas ciągle żyjesz W naszych sercach Twoje serce bije. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 9 stycznia 2011 roku odeszła nagle nasza ukochana Mama, Babcia, Teściowa i Synowa śp. Irena Ryńska z domu Jędrzejewska lat 59. Msza św. żałobna dprawiona zostanie dnia 13.01.2011 r. o godz. 13.00 w bazylice św. Apostołów Piotra i Pawła w Kruszwicy. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym. Pogrążona w żalu RODZINA

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

ewa


15yrs

Image chosen by user
<p>Dla kochanej babci</p> <p><em>Bawiłaś nas tak jak nikt,<br />snułaś bajeczki tu i tam.<br />Otwierałaś też zamknięte drzwi,<br />trzymając w dłoni róży kwiat.<br />Szukam wciąż choćby cienia<br />pośród utkanych, dawnych spraw.<br />Świat dookoła nas się zmienia,<br />jednak muzyka dalej gra.<br />To było jakby wczoraj,<br />zasnęłaś nagle w ciągu dnia.<br />Wtedy nie byłaś nawet chora,<br />a zapragnęłaś dotknąć bram.<br />Nie wiem nawet gdzie to jest,<br />jak trafić mogę do Ciebie.<br />Życie zbyt szybko skończyło bieg,<br />a mogłaś poznać je głębiej.<br />Dzisiaj pobiegnę na jedną z łąk,<br />po których często chodziłaś.<br />Wyciągnę w górę swoją dłoń,<br />połączą nas słowa milczenia.</em></p>


15yrs

Image chosen by user

wnuczek kacperek


15yrs

Image chosen by user

WNUCZKA KINGA


15yrs

Image chosen by user
<p>Kochanej Babci</p> <p>''Dlaczego odeszlas tak nagle''<br />Kiedy jestem na cmentarzu<br />i na Twoj grob patrze z bliska,<br />to lza mi sie w oku kreci<br />i za gardlo cos mnie sciska<br />Dlaczego odeszlas tak nagle,<br />dlaczego zabrala Cie smierc okrutna,<br />a teraz kiedy mi sie we snie jawisz,<br />to Jestes taka ponura i smutna<br />Gdy bylas tu posrod nas,<br />bylas pelna zycia, wesola, pogodna,<br />a w moich snach jestes niepodobna do siebie<br />jestes ponura, smutna i chlodna<br />Kiedy w nocy pojawiasz mi sie w moich snach,<br />to nigdy Twej twarzy usmiech nie zdobi<br />i rozpacz mnie wielka ogarnia<br />i ciezko mi sie na duszy i sercu robi<br />Moze przytlacza Cie wielki ciezar<br />plyty granitowego pomnika,<br />ktory od gory, gdzie lezysz,<br />Twoj grob zamyka?<br />A moze zle Ci jest teraz samej tam,<br />gdzie przebywasz w zaswiatach<br />i tesknic za nami zapomnialas o smiechu,<br />po tylu przebytych tam latach?<br />Kiedy wieczorem klade sie do lozka,<br />to tak sobie marze i tak sobie roje,<br />ze mnie odwiedzisz z usmiechem na twarzy,<br />ale sie obawiam, ze to sa tylko marzenia moje<br />A moze jednak nie marzenia,<br />a cud taki sie wydarzy<br />i przyjdziesz do mnie wesola, radosna<br />z przeslicznym usmiechem na twarzy<br />Przyjdziesz do mnie pozna noca,<br />usiadziesz na lozku kolo mnie,<br />powitasz mnie uroczym usmiechem<br />i przytulisz sie czule do mnie<br />Będęwtedy bardzo szczesliwa<br />jakim dawno nie bylam<br />i dopiero rano stwierdzę z zalem i smutkiem,<br />ze o tym cudownym zdarzeniu tylko snilam</p>


15yrs

Image chosen by user

Gniewkowo


15yrs

Image chosen by user

Magdalena PIotr KInga Baśniak


15yrs

Image chosen by user
<p>KOCHANA MAMUSIA I BABCIA</p> <p>ODESZłAŚ MAMO DALEKO.<br />ZA SIÓDMĄ GÓRA,RZEKĄ.<br />ODESZŁAŚ SAMA.<br />DO UKOCHANEGO PANA.<br />ODESZŁAŚ Z PADOŁU ZIEMSKIEGO.<br />NIE ZABRAŁAŚ NICZEGO.<br />JAK SIĘ NARODZIŁAŚ<br />NAGO DO NIEBA PRZYBYŁAŚ<br />NA ZIEMI,ZLE CI NIE BYŁO.<br />BÓLU I CIERPIEŃ PRZYBYŁO.<br />W NIEBIE CIERPIENIE USTAŁO.<br />CIEBIE MAMO MI ZABRAŁO.<br />ODESZŁAŚ MAMO DALEKO.<br />ZA SIÓDMĄ GÓRĄ,RZEKĄ.<br />ODESZŁAŚ MAMO SAMA.<br />MNIE DO PANA NIE ZABRAŁAŚ.<br />ODESZŁAŚ MAMO DALEKO.<br />MNIE SAMA ZOSTAWIŁAŚ.<br />CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ<br />BóL,SMUTEK,ZAL POZOSTAł ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZYCH SERCACH KOCHAM CIĘ MAGDA</p>


15yrs

Image chosen by user

Marika


15yrs

Image chosen by user

ewa


15yrs

Image chosen by user

Radosłąw


15yrs

End of content

No more pages to load