Maria Leśniak
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Leśniak
Naszej Koleżanki,
wieloletniego współpracownika Urzędu Skarbowego
w Nowym Sączu
Zawsze będziemy mieli Ją w pamięci
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu
End of content
No more pages to load
PAMIĘTAMY
15yrs
PAMIĘTAMY
15yrs
KOCHANY ANIOŁEK
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
bardzo tęsknimy ANIOŁKU
15yrs
PAMIĘTAMY
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
NASZ KOCHANY SKARB
15yrs
śpij ANIOŁKU KOCHANY
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
PAMIĘTAMY
15yrs
BARDZO TĘSKNIMY ANIOŁKU
15yrs
Kochana Pani Maria
15yrs
Tęsknimy Skarbie
15yrs
Kochany SKARB
15yrs
KOCHANY ANIOŁEK
15yrs
śpi sokojnie
15yrs
smutno
15yrs
KOCHANY SKARB
15yrs
wieczne odpoczywanie PaniMario
15yrs
bardzo ciężko bez Ciebie
15yrs
bardzo tęsknię
15yrs
okropna pustka
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs