WOJCIECH DZWONKOWSKI

This was published in the following publications on 27.05.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL</p>
<h4>śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.</p>
<p>Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele</p>

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL

śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.

Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, po ciężkiej chorobie, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WUJEK, PRAWNUK i TATUŚ śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Aga i Sandra


12yrs

Image chosen by user
<p>Pustka w sercu...</p> <p>„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność”.</p>


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

Wojtuś dziękuję. Monika.


12yrs

Image chosen by user

Sandra


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

siostra Agnieszka


12yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota</p> <p>Brakuje mi Twojego spokoju,</p> <p><span>Napięcia serc,</span></p> <p>Niepokoju bliskości,</p> <p>Po prostu brakuje mi Ciebie.</p> <p>Trudno jest żyć w nieszczęściu</p> <p>Kiedy płacze się i szlocha,</p> <p>Lecz jeszcze trudniej,</p> <p>Jest żyć bez kogoś,</p> <p>Kogo się kocha.</p>


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user
<p>Tesknimy...</p> "Odszedłeś cicho i bez pozegnania, Jak ten, co nie chce swym odejściem smucić, Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota...</p> Tak bardzo oczu Twoich mi brak Ust gorących wciąż czuje smak Dotyku dłoni tak pragnę dziś Me serce, co noc o Tobie śni I cierpi, i tęskni w rozłące tej Jak bardzo chciałbym zobaczyć cię! Choć przez chwile, choć jeden raz Niechaj powróci wspaniały czas,-Gdy nikt i nic nie dzieliło Nas… Kiedy nieważny był cały świat,-Kiedy dla sibie tylko byliśmy I zawsze mogłam przytulić się.


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

Image chosen by user

Maciej


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


12yrs

End of content

No more pages to load